Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi baja lehet a húgomnak?...

Mi baja lehet a húgomnak? Nagyon aggódom érte.

Figyelt kérdés

Eddig jó kedvű volt mindig, igaz sosem mosolygott. Ha evés után elkezdtünk poénkodni, az ő hülyeségein nevettünk a legtöbbet. Nagyon sokat gépezett, legfőképpen msnezett, alig lehetett kirángatni a gép elől, kivéve ha elkezdett olvasni. Imádott vásárolni, főleg fülbevalót. Folyton kajás volt. Most meg teljesen megváltozott. Nem dobja fel ha elmegyünk egy bizsu boltba (fiú létemre még ezt is megteszem...), nincs kedve plázázni, étterembe menni, barátnőihez menni, áthívni valakit, csak egész nap ül az ágyán vagy fekszik, gyakran észreveszem hogy sír... Ma is ebéd előtt bementem a szobájába és mondtam hogy jöjjön, mert nem marad neki semmi kaja, erre azt mondta, hogy "ja, nem érdekel"... Ha bárki elkezd poénkodni, nem nevet rajta, pedig ha jó kedve van, azon is elröhögi magát hogy egészségedre. Teljesen más lett a hangulata és a viselkedése is, csak a szobájában képes megamaradni, de akár órákon keresztül is képes feküdni és zenét hallgatni. Ha megkérdezem tőle, mi a baja, csak annyit mond hogy nem akar róla beszélni. Tudnék rajta valahogy segíteni?

14/F


2011. jan. 2. 14:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
mióta van ez nála és hány éves hugod?
2011. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Így első olvasásra szerelmi bánatnak tűnik.

Ha vele nem tudsz beszélni, kérdezd meg a barátnőit, hogy ők tudnak e valamit.

2011. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Én így elsőre azt mondanám szerelmi bánat. Esetleg öri-hari a legjobb barátnővel.

Szerintem kérdezd meg a barátnőit, hogy van-e valami sejtésük, hogy mi lehet ez...

Reméljük hamar kiheveri. Ha sokáig húzódik, és semmi javulás, szólj a szüleidnek.

2011. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

szerintem fiú van a háttérben vagy a barátaival veszett össze.

próbálj meg beszélgetni vele.sok sikert.

2011. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. 11 éves a húgom, kb. 1 hete kezdődött az egész... Egy suliba járok vele és az összes barátnőjével, a termeink egymásal szemben vannak, így holnap tudok beszélni a barátnőivel. Egyébként okos, korához képest érett lány, simán elhinném hogy szerelmes...
2011. jan. 2. 14:33
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Hogyhogy anyukátok nem vette észre, hogy valami bántja a lányát? Kár, hogy nincsenek jó kapcsolatban. Te viszont szuper testvér vagy, ha lenne bátyám, olyat szeretnék mit amilyen te vagy!
2011. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerelmi bánat =)
2011. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Anyukámmal is jó kapcsolatban van, de valamiért nem mondja el az érzéseit neki... Szerintem anyámnak is feltűnt, hogy már nem nevet minden apró szón, nincs kedve semmihez se, de többször volt ilyen a húgom, akkor viszont nem volt semmi baja csak magányra vágyott mert idegesítette hogy folyton körülötte van mindenki. Azt nem tudom, hogy anya beszélt-e vele, nem szokták nekem ezeket elmondani.
2011. jan. 2. 14:44
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
majd írj ha kiderült valami ^^
2011. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Rendben, megírom. =)
2011. jan. 2. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!