Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utólag van e értelme bármit...

Utólag van e értelme bármit tenni, ha nagypapám a halálát megelőzően 2 hetet volt kórházban, majd miután hazahoztuk és itthon ápoltuk gyakran sírt, hogy őt egész életében nem alázták úgy meg ahogy a kórházi bentléte alatt többszöris?

Figyelt kérdés

A szobatársa amikor mentünk látogatni a papámat csak ingatta a fejét,hogy nagyon csúnyán bántak vele a nővérek,a papám is hazajövetele után többször elsírta magát ha eszébe jutott a vele történt kórházi bánásmód.

Nem az összes szakdolgozóval volt probléma,csak egy-két ilyen lélektelen emberileg nulla volt közöttük,a többiek lelkiismeretesek voltak.

Kértünk időpontot és be fogunk menni...van e értelme ennek így utólag még ?


2012. nov. 26. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom papádat :( A családban is történt hasonló eset az én nagypapámmal.Ő ott halt meg a kórházban,el se tudom képzelni milyen rossz lehet,hogy ilyen szemét környezetben töltöd az utolsó napjaidat,és úgy halsz meg kínok közepette egyedül,hogy rád se bagóznak.Menjetek be nyugodtan.És ha elzavarnak benneteket,vagy nem érdekli őket a dolog,írj erről egy véleményt itt a neten a Tékozló homárba egészségügyi témában,azt nagyon sokan olvassák.
2012. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Istenem, én is tudnék mesélni a Nagypapámmal kapcsolatban hasonló szomorú dolgokról. Már 3 éve elhunyt, de kevés dolog dühít fel annyira máig is, mint ha szembe jut egy-két "esemény" a kórházakban.

Nekem nem volt erőm már ahhoz, hogy lépjek az ügyben, úgyis reménytelen lett volna.

2012. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

jesszum pepi...és erre vagytok büszkék??!!

elkapatjátok őket, aztán a szegényekkel meg így bánnak !!!

2012. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom miből gondoljátok ,hogy a papám szegény lett volna,öltönyös ,kalapos kis öregúr volt,jó nyugdíjja,szép háza volt és amikor láttuk a kórházi bánásmódot adtunk mi is pénzt ezen a helyen.


Bent voltunk a docens úrnál és a főnővérnél,külön egy órát ránk szántak megígérték,hogy összehívják a dolgozókat a panaszainkkal kapcsolatosan,nagyon rendesen álltak hozzánk és ez nekünk nagyon sokat jelentett !

2012. dec. 10. 11:52
 15/15 anonim válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat csak a kérdésedre próbálok válaszolni. Minden korházban kell lennie betegjogi képviseletnek, keresd fel, mondd el mi történt, ahogy írtad a szobatársa látta, belőle tanú is lehet. Nekem apámmal voltak ilyen jellegű problémák és csak azért nem pereltük a korházat, mert fél év alatt meghalt a fél közvetlen család. Nem volt rá elég idegrendszer, de a belső ápolási naplókat kikértük a korházból. Mindezt a betegjogi képviseleten keresztül. Ha nekimész ennek a dolognak és eljutsz odáig, hogy azt vagy azokat az ápolókat elküldjék, már akkor nyert ügyed van.
2012. dec. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!