Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendes mindent átmozgató...

Rendes mindent átmozgató edzést szeretnék végezni itthon. Van sok eszközöm hozzá, de nem tudom, hogy miből mennyit kell csinálnom, hogy legyen értelme. Ért valaki ehhez?

Figyelt kérdés

Van itthon taposógép, abswing, fit-ball, ugrókötél, és két gumiszalag(az egyik rövid, a másik hosszú).

Előre is köszönöm, ha valaki segít!


Egyébként olyan 18-20kg-ot szeretnék fogyni és a mozgás mellett figyelek majd az étkezésemre is.


2012. febr. 16. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:

fegyencedzés, vagy boryrockTV-s videók edzés anyaga, én ezeket javaslom.

és ne mozgás mellett figyelj az étkezésedre, hanem nagyon figyelj az étkezésedre, és mellette eddz heti 3-4x !

ha a nagyon figyelj oda az étkezésre nem egészen tiszta, akkor olvasd el a builder.hu alapismereteit, az étkezésről szóló részeket keresve!

2012. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok, de nem ez volt a kérdédem.
2012. febr. 16. 20:30
 3/7 A kérdező kommentje:
*kérdésem
2012. febr. 16. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:

"Rendes mindent átmozgató edzést szeretnék végezni itthon. ... Ért valaki ehhez?"


ne haragudj, nem fogok veled vitatkozni, mert vannak bizonyos fórum etikettek, amiket igyekszem most betartani.

kérdeztél, hozzáértő válaszolt (megkaptad hol találsz megfelelő edzést a kérdésednek megfelelően) még azzal is kiegészítettem, hogy hol olvass utána fogyásnak, mert csak edzéssel nem fogsz sokra menni. ezzel már bizonyos mértékben megsértettem miattad bizonyos szabályokat, pedig ezekre most figyelni szeretnék, hiszen ajánlottam neked oldalakat, azaz hirdettem. ennél többet mégis mit vársz, már megbocsáss?

2012. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kérdésem az volt, hogy tudna-e nekem edzéstervet készíteni valaki, mivel én nem értek hozzá. Amikor anno jártam 2 hónapig edzőhöz, ő azt mondta nekem, hogy nagyon fontos, a sorrend és hogy az adott gyakorlatból mennyit csinálok, mivel, ha rosszul csinálom kárt is okozhatok magamban. Én is ismerem a google-t, elolvastam már számtalan cikket, ismerek gyakorlatokat, szóval össze tudnám kontárkodni, de gondoltam hátha akad itt valaki aki ért is hozzá.

Ráadásul az sem biztos, hogy ami gyakorlatokat ismerek, azok a legjobbak...

2012. febr. 17. 08:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy olyan edzést nem találtam, amihez ezeket az eszközöket kellene használni, pedig mindenképpen olyanra lenne szükségem.
2012. febr. 17. 08:54
 7/7 anonim ***** válasza:

edzéshez nincs szükség eszközökre..

a videókon pontosan látszik a kivitelezés, ennél többet csak SZEMÉLYESEN tudnánk segíteni.

azért nézd meg a bodyrockot.

2012. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!