Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyári szabadságomat vajon...

Nyári szabadságomat vajon mire vegyem ki? Azért, hogy csak itthon legyek, nincs értelme. Senki nincs, akivel elmehetnék valahová, mert vagy nincs szabadsága vagy nem engedik el, mert nincs helyette más.

Figyelt kérdés
Még nem tudom, mikor és mire vegyem ki. Itthoni dögledezésre nem akarom kivenni. Valamit szeretnék csinálni, de egyedül nem tudok semmit, nem jut eszembe. Sétálni, kirándulni egyedül nem jó. Nem akarok itthon takarítgatni, nem vagyok megőrülve, mert azt bármikor megtehetem, nem nagy a lakás. Egyedül lakom albérletben. Nincs annyi pénzem, hogy elszórhassam csak úgy, de valamit ki kellene találni, de mit?!
2011. jún. 14. 11:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!