Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell egy nőnek olyan férfi,...

Kell egy nőnek olyan férfi, aki nem akar gyereket soha, csak azért hogy az élvezetének és annak éljen amit igazán szeret?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, és mivel az élet múlandó ezért mindenféle őrültségben bennevagyok és szeretem is kipróbálni az új dolgokat

Itthon Apu elfogadta ezt, Anyu nem képes megérteni, mondván hogy sose fognak komolyan venni, meg hogy gyerek nélkül ciki létezni ha megengedheti magának az ember

De én nem vágyom rá mert nem szeretném gondozni, ápolni, és költeni rá

Szerintetek ez önző hozzállás vagy rendben van így? Úgy szeretném hogy legyen Barátnőm akár meg is kérném a kezét, de gyerekbe nem szeretnék belemenni, hisz fel kell adnom mindent, Apu azt mondta hogy ha jönne a gyerek a motort el kell adni, mert ha beteg a gyerek mivel viszem orvoshoz és hogyan, ebben egyetértek hogy kocsi lenne jobb, de annyit nem keresek és valószínű nem is fogok mert ahol lakunk nincs választási lehetőség a munkahelyet illetően, meg egy barátnőre/feleségre, bőven elég kiegészítve az Ő fizetésével a pénz amit megkeresek

22/F


2012. nov. 26. 15:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
A zsák a foltját elv alapján biztos vannak ilyen furcsa emberek.
2012. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
39%

Gyerekes még a gondolkodásod. Ennek ellenére ha most úgy érzed, hogy nem vállalnál gyermeket, akkor ne tedd. Ez kizárólag a Te döntésed, senki másé, hiszen a felelősség is a Tiéd lenne.


Szóval élj a mának, utána pedig majd adják magukat a dolgok.

2012. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindenki való szülőnek, ez van.Úgy látszik, te ilyen vagy, de ez még változhat.Ahogy elnézem az ország egyre amortizálódó helyzetét, meg is tudlak érteni.Elképzelhető, hogy ha jobb anyagi helyzetben lennél,egész más lenne a hozzáállásod.
2012. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
Igazad van és nők is gondolkoznak így. A gyerek, nyűg, kín, kínlódás, lemondás. Annak való, aki birja fizetni a bejárőnőt, babysittert.
2012. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen jól gondolod, hogy megvagyok szorítva mert így még ellehet éldegélni, de ha bővülne a család úgy szint kellene hogy valljak, ezt nem akarom megtenni


Nem hiszem hogy gyerekes gondolkodású lennék, mert belátom hogy mivel jár egy ilyen életvitel, és én pont efelé tereltem magam iskolás korom óta

2012. nov. 26. 16:13
 6/29 anonim ***** válasza:
22%
Hosszútávú kapcsolatra így ne nagyon építs... Mindegyik nő családot akar és ebben benne van a gyerek is. Majd felnősz és meglátod a szépségét.
2012. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

22 éves fiú vagy. az, hogy most mit gondolsz a gyerekvállalásról, semmit nem nyom a latban. ha még 35 évesen is gyermektelen leszel és továbbra sem akarsz, akkor ez már az, ami. mert ez nmost egyelőre egy későkamaszkori elképzelés a világról. mindabból, amit leírtál, az az érzésem, h nálad ez még bőven változni fog


amúgy vannak ilyen nők, de tény, h leszűkíti a lehetőségeidet, ami a párválasztást illeti és akár komoly, éltre szóló kapcsolatod is rámehet arra, ha később sem akarsz majd gyereket, a szerelmed pedig igen. de azért találhatsz olyan nőt, aki szintén nem akar és csak kettőtöknek éltek majd. csak sok szerencse kell hozzá

2012. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

Csak jó körökben kell forognod, egy ki szerencse és találsz hozzád illő párt.

Az butaság hogy minden nőnek kell gyerek :)

Több nőismerősöm is van aki hallani sem akar a gyereknevelésről, többek közt a sógornőm.

Már elmúlt 35 éves, tehát jó úton halad az "anyai kapuzárási pánik" felé.

Ha csak egy gyerek is van a közelében, rosszul lesz. Pedig házas.

2012. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
15%
Kedves4.Válaszoló! Ha csak oda születnének gyerekek ahol telik bébiszitterre meg bejárónőre kihalna az emberiség. Ha Éva anyánk is arra várt volna, hogy Ádám megteremtse az anyagi feltételeket, akkor még most is várna. Semmijük nem volt, csak egy fügefalevél az ágyékukon mégis családot alapítottak. Egyébként, kedves 22 éves fiú, nagyon sok hasonlóan gondolkodó lány is van. Itt is volt már néhány. Igazad is van, ha nem akarsz családot. Sok bánatot megspórolsz. Sok örömöt is.
2012. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem neked mentális és lelki problémáid vannak. A leírásodból úgy tűnik, hogy még barátnőd se volt, legalábbis nem komoly és nem sok. Nem minden a házasság, a gyerek és a motor körül forog. Idővel a "mindenféle őrültséget" is meg lehet unni és a lakóhelyről is el lehet költözni. Később még akarhatsz gyereket, bőven van időd és idővel már lehet, hogy szívesen költenél rá. Semmi nem erőszak. a következő sok - sok évben, amíg életképes ondód és álló farkad van még meggondolhatod magad vagy, ha nem, hát akkor így alakult.
2012. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!