Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar sok férfi...

Miért nem akar sok férfi elköteleződni?

Figyelt kérdés
nem csak fiatal korban hanem idősebb korban is. az örök agglegény típusok például
2011. dec. 17. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
én akarok, de nincs kivel. bárki meg nem kell.
2011. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Mert a legtöbb mai nővel nem lehet hosszútávra tervezni,így minek ringassam magam álomba?
2011. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:
66%
Mert nem akarnak felnőni, felelősséget vállalni, lekötni magukat egy emberhez.
2011. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én sem akarok, pedig nő vagyok.
2011. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem sok pasi haverom van, 30 körüliek, akárcsak én. Az a kényszerképzetük, ha elvesznek egy nőt, akkor ott vége mindennek.

Nekem speciel volt egy exem, aki az elején azért nem akart összeköltözni, mert úgy hitte, hogy akkor ő már nem mehet el a haverokkal pár napra kikapcsolódni.

Hát a legtöbb haverom hasonlóan gondolkodik...

2011. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Mert van eszük
2011. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ez úgy egy sztereotip kérdés, ez szerintem nem általános. Egy válasszal nem lehet elintézni, minden agglegénynek más áll a háttérben. Attól is függ, ki teszi fel a kérdést. Mármint ha egy nő az utóbbi időkben pont kifogta azt a néhány férfit, akik nem terveztek hosszú távra, lehet olyan érzése, hogy a legtöbb férfi olyan.

Pedig itt is sok ok lehet, nem jött a szikra és a "nem tervezek hosszú távra" duma csak egy kifogás, hogy meg ne sértsen, esetleg éppen egy viharos kapcsolat után van és csak 1-2 évig nem akarja magát lekötni. Az "örök agglegényről" sem jelenthető ki, hogy az, kivéve, ha ismerjük az illetőt gyerekkora óta és már van vagy 60 éves és életében nem volt tartós kapcsolata.

2011. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!