Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mennyivel "jobb" ha...

Most mennyivel "jobb" ha utólag tudom meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sajnos utóbbi időben gondok vannak a kapcsolatunkban, próbálunk változtatni, de tegnap is összevesztünk, mert mástól kell megtudnom az igazat, és még tetőzik vele a párom, hogy előtte való héten a szemembe hazudott, szerinte "csak" azért mert nem akart vitázni, de ez így mennyivel jobb, hogy 1 hét múlva megtudom az igazat, főleg, hogy MÁSTÓL?

Nem tudok így már benne bízni, akit mindennél jobban szerettem hülyének néz.

Nem tudom mit tegyek. Mit tanácsolnátok?

Ja! Ne ajánljátok, hogy üljünk le és beszéljük meg mert millioszor elmondtam neki az érzéseimet, elmondtam, hogy változtatnunk kell, de valahogy mindig ott tartunk....



2012. nov. 27. 09:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10:12 köszönöm neked.

De nem az a fajta vagyok aki szabályozni akarja, meg, hogy mindent töviről-hegyire tudni akar, de elvárom tőle, hogy ha én NEM hazudok akkor ő sem.

Ez olyan nagy kérés?

2012. nov. 27. 10:16
 12/18 tetro ***** válasza:
96%
Felnőtt ember egy párkapcsolatban nem követelőzik, és akkor nincs hazudozás. Utálom, hogy a párom cigizik, meg is szoktam neki mondani, hogy húzzon fogat mosni, de fel sem merül, hogy én ezt megtilthatnám neki. De nem is kérdezek rá, hogy ugye NEM cigiztél? Mert így nem lehet normális kapcsolatot fenntartani... Sajnos a leírásod alapján elképzelhető, hogy az egyre több apró dolog belőled legalább annyira fakad mint a párodból.
2012. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A párod azt mondta, hogy azért hazudott, mert nem akart vitázni. Magyarul, ő már előre tudta, hogy veszekedés lesz, ha megmondja. Akkor csak van ott valami bibi, hogy mindig rákezded valami miatt, ő meg már unja és kerüli, ahogy lehet.


Tényleg érdemes átgondolni, szar bevallani magadnak is, hát még másnak, de sokszor fel sem tűnik, hogy mennyire olyan vagy pedig.

2012. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Te kérdező meg egyáltalán nem értetted meg, nem látod át amit írt az előtted szóló :)


mondok példát is, hogy megértsd: az, hogy cigizik, az ő dolga, felnőtt ember, ő dönti el csinálja-e.Ha állítasz egy olyan szabályt, vagy csak kifejezed nemtetszésed, ő ezt érzi, de abbahagyni nem fogja. Inkább hazudik, minthogy ezen hisztizz vele.Nemhogy jogod nincs, de még megváltztatni se tudod abban, amit ő úgy akar. Ha ez nem tetszik ne akard rá erőltetni az akaratod, hanem hagyd ott.

2012. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
A helyében én is hazudoznék neked.Sőt,én tuti nem bírnék összeköltözni veled,szerintem ott fog kijönni az igazi zsarnok,sárkány éned.Azt is meg fogod neki szabni,hogy hogyan öltözködjön.
2012. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki nem dohányzik,így mindenki jól jár.
2012. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább hagyd békén, cigizzen, legyen boldog nélküled. borzasztó az ilyen típusú ember, aki ilyen dolgokat is az irányítása alatt akar tudni. tudjuk, hogy ez csak egy példa, de ha cigizni akar, ahhoz semmi közöd, maximum megkérheted, hogy ha veled van ne tegye, mert zavar, vagy mosson sűrűbben fogat, de ez...
2012. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát nekem szóról szóra így lett vége egy kapcsolatomnak. Mielőtt összejöttünk, leszokott, csak távolabbról ismertük egymást, de ő úgy döntött, hogy leszokik és meghódít. Tehát ez azelőtt történt, hogy egyáltalán szóba jött volna, hogy kapcsolat lehet köztünk. Összejöttünk. Fél év múlva kiderült, hogy visszaszokott, de még pár hétig tartotta a látszatot. És hazudozott. Hogy miért, az rejtély, hiszen nem volt téma köztünk a dolog, mivel a kapcsolatunk első fél évében nem dohányzott, nem is volt mibe beleszóljak.


A hazudozáson viszont kiakadtam. Megmondtam neki, hogy ez nagyon nem oké, és ne hazudjon. Beszéljük meg, mellette állok, mindig, mindenben, csak ezt ne.


Na ezt ő úgy értelmezte, hogy meg akarom tiltani a dohányzást. Folyton titokban csinálta és tovább hazudott. Persze a szagáról kiszúrható volt. A viták állandósultak. Időről-időre fellángolt benne az ötlet, hogy leszokik, olyankor elviselhetetlen volt, mert persze szenvedett és engem tett felelőssé ezért. A mélyponton meg is ütött. Minden átmenet nélkül, reggel felkelés után, odamentem megölelni, és ha épp nikotinhiánya volt, simán fellökött a kövön.


Más problémák is jöttek, és végül elhagytam. De jól megtanultam a leckét... Függő emberrel nem tudok békében élni, mert a függősége mindig erősebb lesz mindannál, amit én tudok neki nyújtani.

2012. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!