Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ilyen idegesítő?...

Anyám miért ilyen idegesítő? Miért kell egyfolytában kötekednie?

Figyelt kérdés
Anyám egyfolyában koötekedik.Hozzá tenném nem tini vagyok már.Külföldön dolgozom de 1 évben kétszer haza szoktam jönni általában 1-1 hónapra.Így ilyenkor nála lakom.Nem akarok még lakást venni mert nem tudom hogy maradok e végleg kont vagy majd itthon veszek valamit.Meg hát ugye csak it állna hónapokig a lakás üressen.Így ez a legkézenfekvőbb megoldás egyenlőre.Mindenbe bele köt ami létezik,reggel fel sem kelek még még azt sem tudom hol vagyok de már jön a hülyeségeivel.Ha eldugul a csap akkor annak is én vagyok az oka,ha eldugul a wc pl akkor annak is.Hozzá tnném hogy elég tiszta vagyok magammal szemben is és a környezetemmel is szembe.Szánalmas amit művel és idegesítő,mintha direkt csinálná vagy nem tudom.Kezdem néha azt hinni hogy nem normális mert olyan dolgokba köt bele amit egy átlag ember észre sem vesz.Úgy értem nem vagyok egy koszmók és nem hagyom magam után a mosatlan edényeket,vagy nem hagyom szét a zoknikat és ilyenek pl.Mire jó ez neki hogy diekt engem idegeljen?
2012. nov. 29. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyedül él anyud?

Mert akkor talán az a gond,hogy sokat van egyedül,és már nehéz alkalmazkodnia hozzád,mikor otthon vagy,idegesiti minden,mert nincs hozzá szokva.

2012. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy zavarja őt ha 1-1 hónapot ott vagy nála?

Ha otthon laksz beszállsz a költségekbe?

Lehet jobb kedve lenne, mikor nála laksz fizetnéd a rád eső részt.

Én anyám is folyton piszkált hogy neki ez és ez milyen rosszul esik tőlem. Aztán mikor elmondtam hogy nagyon sok minden nekem is rosszul esik, olyan dolgok is amiket ő nem is sejtett csak ámult. A problémákat legjobb megbeszélni.

2012. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!