Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utánoznak egyfolytában?...

Miért utánoznak egyfolytában? Már nagyon idegesitő.

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőm, és egyfolytában utánzonak, már nagyon nagyon idegesitő. Pl az egyikük olyan h : Ha én egy fiura azt mondom hogy jol néz ki, akkor neki is egyből megtetszik, összeakar jönni vele, nyomul rá meg minden.

A másik barátnőmnek mondom hogy egy fiu jol néz ki(egy másik fiura mondtam) addig nyomult a buliban amig lesz*pta... Mondom hogy tetkot szeretnék, még tegnap azt mondta hogy fuj ő nem szereti a tetkokat, másnap meg hogy neki is megtetszett az a madár amit mutattam ő is akar. A másik barátnőm meg hogy mikor cisnáltatom,ő is akar, meg is van neki már hogy mit..

És van még csomo dolog amiben igy utánoznak.. nem értem, ez mire jo? Főleg hogy ármien fiura mondom hogy jol néz ki, egyből kb rámásznak és dicsekednek vele(mert én nem vok oan nyomulos meg semmi) :/ egyszerüen nem értem..ez nekik mire jo?:S

17/L


2011. júl. 7. 23:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesirási hibáért, siettem..
2011. júl. 7. 23:04
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom:/ De akkor szerintem ne mond nekik, h tetszik és akkor nem tudnak leutánozni. Vagy max. ilyen ruha ügyben, bár az is elég gáz:/
2011. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nincs egyéniségük , rivalizálnak mert nincs jobb dolguk
2011. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Miért nem őket kérdezed?
2011. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
csináld azt hogy kinézel 1 ronda csávót mondod nekik hogy milyen helyes és összejönnek vele, meg gagyi ruhákat is mutogass nekik hogy vegyék meg
2011. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Atyaééég! Szerintem keress másik barátnőket... Már ne is haragudj, de az a barátnőd aki rástartolt , majd lesz..ta azt a fiút, az elég szánalmas. Meg a többi megmozdulásuk is. Nincs igazi egyéniségük, a másikból táplálkoznak. Ennyi.
2011. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rivalizálásról lehet szó!Egyébként amiket leírtál az alapján nem lehetnek olyan "igazi" barátnőid!Járj nyitott szemmel!
2011. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Te felnőttél saját véleményed van, ők még nem. keresik az utat, mert magukban nem biztosak. Ezért téged követnek, mert neked határozott véleményed van dolgokról. Van h. sokszor az ilyeneknek lesz előbb pasija, de igazán sose lesznek boldogok, mert minid mások véleményét lesik, hogy vajon irigykednek e rájuk. Ők azok akik sose csinálnának olyat amit mások elítélnek. Míg te lehetsz egyedi. Sztem próbáld ezt így elfogadni, idővel majd akadnak olyan barátaid, pl a fősulin akik érettebbek lesznek. Éld az életed, élvezd, hogy ideál vagy, és ha valamit igazán akarsz, akkor azért előb tegyél, mint hogy elmondod nekik. A fiúk úgyis azokat a lányokat becsülik meg hosszú távon, akik nem majmolják a másikat. Míg lehet, hogy a buliba a "barátnőddel" jön össze, de hamar ráun majd, és a következő bulin felfigyel Rád, aki kicsit titokzatos, de értelmeseket is mond. Szóval sztem veled nincs semmi vész, gondold végig valóban barátok e az ilyenek. A sztárvilágban is 1-2 embert utánoznak. HAsználd ki .
2011. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Fuhh! Sokkal jobb kérdés, hogy miért ilyen emberek a "barátaid"...

Soha egy barátnőm sem mászott rá egy pasira ha az tetszett és előbb köpném le magam minthogy én ilyet tegyek XD

Elég durva...

Hát am van ilyen, elég gyerekes viselkedés, gondolom irigyek rád, vagy nem tudom.

2011. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Ők nem a barátaid, de tudom milyen ez, valakit szeretnél barátnak.

Szerintem ne mondd el nekik, sőőőt, én felnőtt fejjel az akkori "barátnőmet" félrevezetném és még véletlenül sem azt említeném meg, hogy tetszik, aki valóban. Hagy sz*opja le a barátnőd a béna Pistikét, vagy a perverz Jancsikát és a jóképű Tibike legyen aztán a tiéd;)


Egyébként ha a barátnőd ezt csinálja (sz*pás), akkor szép kis bizonyítványt állít ki magáról..úgysem veszik őt komolyan a srácok.


23L

2011. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!