Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a megfelelő ember mellet vagyok-e?

Figyelt kérdés
Hét éve élek a férjemmel, van egy közös gyerekünk, de most belépett az életembe valaki, aki olyan szinten érintett meg, mint még soha senki. Legalább is most ezt érzem, teljesen felzaklatott és ez már több mint egy éve tart ráadásul egyre rosszabb lesz, egyre jobban vágyódok utána! Honnan tudhatnám, hogy nem tévedtem-e amikor nem vártam eleget és elköteleztem magam a férjem mellett? Pedig már akkor sem voltam tinédzser!
2012. nov. 29. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nyugi, az új is átbaxna, nem érdemes váltani.

minden férfi ugyanolyan, csak a csomagolás különbözik :)


nekem is voltak megingásaim, aztán mikor jobban megismertem az illetőt, akkor rájöttem, hogy mindennél van lejjebb, csak vannak jó színészek. azzal igyekszem boldog lenni, akivel együtt vagyok, nem véletlenül választottam őt.

2012. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!