Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg van olyan, hogy csak várni kell és nem görcsösen próbálkozni és jön a megfelelő ember?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom, sosem voltam még szerelmes, de már 16 éves vagyok, mindenki ezt mondogatja nekem... szeretném a véleményeteket hallani erről :)
2012. ápr. 26. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze mindenkire rátalál a szerelem, persze ha 4 fal között vagy akkor nem biztos....
2012. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor ez érvényes, nyugodtan várjál, majd jönnek a fiúk. Főleg, ha nem vagy nagoyn ronda.


De fiúkéntn én tapasztaltam, hogy mivel nem mertem lányoknál kezdeményezni, meg ismerkedni, így 22 évesen is itt szenvedek iszonyat szexéhesen és már egy nyavalyás ölelésért is ölni tudnék.

2012. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen persze:)))
2012. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már jó pár hónapja várok de nem történt semmi:)
2012. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, és én vagyok a pasi :-D
2012. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is bejött,18 évesen lettem szerelmes,azelőtt nem voltam
2012. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 20:26


Ha magas vagy és jóképű akkor még szép, hogy bejött. :D


De én alacsonyként kinek is kellenék? :/

2012. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 nem vagyok magas, szerintem jóképű se igazán, se gazdag :D nem kell rajta agyalni, csak vedd lazára, és megtalálod, azt akinek kellesz :)
2012. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akiknek az alacson pasik jönnek be... Amúgy is, manapság egyre alacsonyabbak az emberek :DD
2012. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!