Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is fura, hogy nem...

Szerintetek is fura, hogy nem megyek át a szüleimhez mindennap?

Figyelt kérdés
Nyár elején költöztem át a barátomhoz. Csak a szomszédba :) Ő vette meg a házat, még felújítás alatt összejöttünk (másfél éve). Akkor kezdtem el dolgozni is (addig még egyetemista voltam), fél 5ig tart a munkaidő, utána nem is mindig van kedvem menni sehova, illetve barátokkal vagyunk, vagy kettesben. Most nagymamám tette szóvá, hogy szerinte fura, hogy nem megyek mindennap át, legalább 5 percre, és van hogy csak odaköszönök nekik. Egyébként jó a kapcsolatunk, főleg anyukámmal. Ők nem tették még nekem szóvá, de a nagymamámnak ők mondhatták ezeket. Tényleg fura?

2012. nov. 29. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A hatos vagyok! A nagyi nálunk is bekavar, és szítja a feszültséget. Azért átszaladok sűrűn hozzájuk. Amit írtál, az viszont tisztességesen elegendő.
2012. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon igazat adok annak, aki azt írta, a rokonlátogatást ki kell érdemelni. Ha egy szülő tisztelte, szerette a gyermekét egész végig, ahogyan felnevelte, az a gyerek elég ragaszkodó lesz. Akit meg folyton megaláztak, elnyomtak, az végre vágja el a beteges köteléket és élje a szabad, normális felnőtt életét.
2012. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ezt én is megkapom, én 2 emelettel feljebb lakom anyáméktól, és én is megkapom, hogy ott megyek el minden nap. Évek óta ez van, csak ugye nekik ugyanannyi fel, mint nekem le. Úgyhogy ezzel már nem foglalkozom. Főleg, hogy anyám az esküvőmre sem jött el, mert inkább iszogatott mindenfelé, most valahogy nem akaródzik még puncsolni is neki. Tönkretette a saját és még minimum 5 ember életét és nyugalmát, bőven elég 3 naponta menni hozzá ápolni meló után. Szeretem anyámat, de elég ennyi belőle.
2012. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!