Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem, mindennap beszél...

A férjem, mindennap beszél egy nővel a neten, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kerdem ki az felmergelodik,es nem valaszol,mit tegyek,mert tudom engem szeret,de mindennap avval a novel beszel,mit tudnak annyit beszelni,orak hosszat??
2012. júl. 28. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy Magyar lenne a kérdező..:) Nem kéne ezért leszólni.

Egyébként a válaszom a kérdésre: Kérdezd meg a férjed, és mondd neki hogy ez így nem lesz jó hosszabb távon. Veled beszélgessen. Illetve keltsd fel a figyelmét.

2012. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Honna tudod, hog téged szeret, ha így viselkedik veled szemben? Mondta? Vagy csak mutatta?
2012. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg,hogy miröl beszélget,és mondd hogy te is szívessen beszélsz vele,ha nem fejezi be ezt,kérd meg, hogy engedjen a nethez mert te is szeretnél beszélgetni egy férfival.
2012. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
"mit tudnak anyit beszelni,orak hoszat??" Te vagy ott, mi nem halljuk. Helyetted senki sem fog beszélni a férjeddel, ugye azt megérted?
2012. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:16-os: ha a kérdezö netán MO-on él, de nem magyar az anyanyelve (pl ide jött férjhez), akkor nem csoda, ha nem tud rendesen magyarul.


De gondolom, te minden környezö ország nyelvén tökéletesen beszélsz, hogy ennyire kritikus vagy.

2012. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Honnan veszitek, hogy nem magyar az anyanyelve? Oké, lehet hogy nem, de ezerszer esélyesebb, hogy egyszerűen csak funkcionális analfabéta. Ha meg nem a magyar az anyanyelve, akkor én se értem, hogy miért ide ír, amikor nyilván a saját nyelvén neki is egyszerűbb lenne. Az internet nem helyhez kötött, én is elérem innen a yahoo answers-t (amúgy ott ezerszer jobban leoltanak, ha egy kifejezést rosszul használsz, vagy valamit rosszul írsz, de általában mindig az anyanyelvi beszélőknek van ilyen pocsék helyesírása, akik úgy tanulták a nyelvet, azok más típusú hibákat szoktak véteni).
2012. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ékezetet csak írna... :) Szerintem sem magyar.
2012. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 16:52


Nem, nem beszélek tökéletesen a környező országok nyelvén, így ha bármi problémám, kérdésem van, magyarul kommunikálok. Legalább ezt a nyelvet beszélem hibátlanul. :-)

Vagy ez csak szerintem logikus? Mások szeretnek az általuk nem tökéletesen beszélt nyelven bármit intézni, ha nem muszáj? Hobbiból?

2012. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számít a kérdést tekintve hogy magyar-e a kérdező vagy sem? Szerintem nem...

Kedves kérdező, ne hagyd hogy lerázzon a férjed! Ha nincs rejtegetni valója akkor válaszolni fog a kérdéseidre.

Mondd el neki, hogy ez neked nagyon rosszul esik, és amennyiben csak barátok a nővel, akkor szeretnéd te is megismerni a további félreértések elkerülése végett. Reméljük tényleg csak ennyi... (barátok)

2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy tevedesben ne essen senki,es sokan kivancsiak,ha magyar vagyok,igen magyar vagyok,csak az en szamito gepem nincs bealitva magyar betukre,a ferjem nem magyar es igy a gep is ekezetek nelkul ir.Meghozza tiszta magyar vagyok Kovacs Ildiko az magyar nev,ok???
2012. szept. 1. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!