Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetném édesanyám...

Hogyan segíthetném édesanyám (most rúgták ki)?

Figyelt kérdés
18/L

2012. nov. 29. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Neten keress neki állást.
2012. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztatással.
2012. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Korlátozd a legszükségesebbre a saját igényeidet. Érzelmileg támogasd, és te is próbálj neki munkát keresni.
2012. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járunk.


Én elekezdtem félretenni a pénzem amit diákmelóból gyűjtök, ha elfogyna anya tartaléka, akkor legalább kajára legyen pénze.


Továbbá az egyetemen kapott karrier tanácsadási kiadványokat továbbítom neki és átbeszéljük, mit írjon az önéletrajzába, mit mondjon állásinterjún stb.


Tovább adok neki feladatot (pl varja meg a ruhám, készítsen nekem párnát), erre azért van szükség, mert anyukám hajlamos a depresszióra. És mivel én 100 km-rel arrébb tanulok, így nem lehetek állandóan vele, hogy tartsam benne a lelket, így mindig le kell kötnöm valamivel ,amivel elmolyol egy időre, legalább addig sem a sorsán kesereg.

Meg mindig ha megyek hozzá haza viszek neki valami kis apósságot. Pl szelet sütit, vagy ruhaanyagot... ilyeneket.


23/L

2012. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!