Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiam barátnője cigánylány ti...

Baranyi kálmanné kérdése:

Fiam barátnője cigánylány ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom a kislányal nagyon aranyos és rendes.Most megy tovább tanulni a kőzgépbe.Szűlei is műveltek és tanult emberek nagyon tiszták mint a patyolat.Anyosomék állandoan csesztetnek hogy engedhetem hogy egyűtt járjanak.Nem akkarok botrányt,nekem fontosabb a fiam,akit szeret el kell fogadnom akkár milyen is.De ők nagyon jo emberek,hiába mondom anyosomnak ,neki minden cigány egy forma.Azt mondta anyosom hogy nem fog el jőnni a eskűvőre.Ti hogy oldanátok meg ezt a problémát?
2009. aug. 18. 12:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
88%
Sz+rd le anyósod. Ha tisztességes a lány és még a családja is, mi itt a probléma. Én se birom annyira a romákat, de bizony van pár életképes köztük és azokat nem nézem le.
2009. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
94%
mondd az anyósodnak hogy ne dirigáljanak! törődjenek a maguk dolgával.
2009. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem itt eleve nincs is probléma. Ha az a lány rendes, nincs ebben semmi rossz. Az számít, hogy a fiatalok boldogok legyenek együtt. Ha nem engednéd őket együtt járni, lehet, hogy a fiadat fosztanád meg a boldogságtól. Ki tudja? Lehet, hogy ő az igazi számára. Épp most házasodott meg egy volt osztálytársam egy cigánylánnyal. Senki sem cikizi őket. Ez már nem nagy szám, a lényeg, mint minden embernél, hogy rendes legyen.
2009. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
98%
ne foglalkozz anyósoddal.
2009. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy a cigányok között is vannak nagyon rendes,kulturált,tanult emberek,a fehérek között is vannak primitív,tanulatlan,börtöntöltelékek..Ha rendes család,és rendes a lány is akkor nekem semmi kifogásom nem lenne...
2009. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
96%
Ja, és azzal csak nyerhetsz, ha ilyen mentalitással nem megy el az esküvőre...senkinek sem hiányzik az esküvőre olyan, aki nem szívből megy.
2009. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
99%

Nem látok problémát.

Ha nem jön el az esküvőre, szíve rajta. Amikor pedig magyaráz én megmondanám neki, hogy erről a témáról most hallgattam végig utoljára, nem kívánok róla többet beszélni. Mivel semmi köze hozzá. Ennyi.

2009. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
80%
Ismwertem olyan lányt, aki cigány fiúval (nagyon rendes, autószerelő a szakmája) járt, az élettársa lett. Amikor viszont megismerte a pereputtyot, menekült előlük, érthető okokból (bünözésből éltek). Inkább elköltöztek jó messzire innen.
2009. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
53%
Te viszont többet olvashatnád a helyesírás szabályait,mert iszonyú sok hibával írsz pár mondatot..A kérdésedre: A fiad élete.Ha ő szerelmes a lányba,és neki tökéletes,akkor hagyni kell őket békében..Nem az anyóssal akar élni a fiad..
2009. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
88%
Vigyázat a közelebbi-távolabbi rokonsággal! Egyébként az egész csak rájuk tartzik, ha szeretik egymást, az az ő dolguk és nem a (mindkét oldali) rokonságé.
2009. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!