Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem a ferjem megcsal,...

Azt hiszem a ferjem megcsal, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukam azt mondja koltozek haza a gyerekkel.

A baratnom szerint tegyek ugy mintha minden rendben lenne, legyek kedves es boldog akkor ott hogyja a szeretojet...

Nyiltan nem valotta nekem be, de a jelek erre utalnak.


2012. nov. 29. 23:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%
Milyen jelek?
2012. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
80%
Majd ha nem csak jel lesz, hanem bizonyíték akkor költözz. Mi van ha rosszul érzed és tönkreteszed a házasságod?
2012. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

6 eve dolgozik ennel a cegnel soha nem kellett tuloraznia csak mostanaban. A mobiltelefonjat meg a wc re is magaval viszi.

Es valahogy le is kodolta hogy ne lehesen bele nezni ( de az enyemet nap mint nap hasznalja), este lemegy cigit venni (annak ellenere hogy a nadragjaban van egy dobozzal), ideges ha csorog a mobilja, eddig mindig jott velunk hetvegen a szuleimhez mostanaban faradt es nincs kedve, es meg sok apro jele van.

2012. nov. 29. 23:58
 4/51 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ülj le és kérdezz rá nyugodtan,nem ingerülten.Az a biztos ha megbeszélitek.Ha azt mondja hogy nincs szeretője akkor pedig hidd el (vagy csinálj úgy mintha elhinnéd)és légy kedves ahogy a barátnőd mondta. Én így csinálnám.
2012. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Probaltam beszelni vele, de nagyon zavaros amiket mond.

Szeret minket es soha nem tudna elval i tolunk, de konkretan nem mondja ki hogy nem csalt meg, melle beszel.

2012. nov. 30. 00:08
 6/51 anonim ***** válasza:
89%
Azt tedd amit a megérzésed súg.Nagyon komoly dologról van szó,ami aztán nagyon intenzíven kavarhat fel téged nap mint nap.
2012. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
67%
a 6-os leírta a lényeget
2012. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
83%

en ha kiderulne hogy megcsal a ferjem biztosan elvalnek tole gyerek ide vagy oda. nem biztos hogy elkoltoznek ha a haz az enyem is, koltozzon el o ha neki masik no kell. en biztos konfrontalnam ezzel hogy tudom mit csinal es vagy elpakol es elkoltozik es valunk szepen, vagy marad a regiben es akkor valunk csunyan.


viszont ha te ugy erzed hogy szemet tudnal folotte hunyni ha ki is derulne biztosra akkor valoban a baratnodre hallgass. legyel a vilag legjobb felesege de egyben kezdd el valahogy megneheziteni a talalkozasait a novel, hogy minel kevesebb ter es ido maradjon ra. az feszultseget szul koztuk, amit a ferfiak nem birnak, es ha te otthon tunder aranyos vagy akkor nalad fog maradni. bar en ezt borzalmasan megalazonak ereznem.

2012. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
30%
Nehéz dolog.Semmi esetre se támadj rá,és veszekedj vele,mert ezzel csak rontanál a helyzeten.Vagy megjátszod hogy minden rendben van és őrlődsz,vagy tényleg elköltözöl anyukádhoz...lehet hogy az utóbbi jobb ötlet,talán egy kis időre van szüksége neki és rájön mit is akar,titeket vagy valaki mást.Minden esetre az ünnepeket töltsétek együtt a gyerek miatt szerintem :)
2012. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Ani7999 válasza:
76%
Csak nehogy aztán sérülj emiatt a dolog miatt ugyanis ha ebben az állapotban maradsz és tűrsz hosszú ideig,csorba esik a női büszkeségeden,emberi méltóságodon.Azután meg majd attól fogsz szenvedni.Ez egy ördögi kör nem szabad bele menni.Én ilyen esetben biztos kiverném a balhét és ha kiderül hogy szeretője van úgy otthagynám hogy vissza sem néznék mert aki hűtlen a feleségéhez az az is marad.
2012. nov. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!