Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is megcsal, vagy...

Szerintetek is megcsal, vagy csak én hiszem azt ezekből a jelekből?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, akivel istenien kezdődött minden. Szerelem első látásra, minden szabad percünk együtt töltöttük, eljártunk a barátaival szórakozni, velük is jól kijöttem, szülők is tök jók voltak.. a magán és nemi életünk maga volt a tökély... kb fél éve viszont a heti szexuális együttlétek száma elkezdett csappanni, az összebújásoknak teljesen vége, mára már annyira, hogy jó ha hetente egyszer megtalál szexre.. akkor is csak mert szóvá teszem, és akkor is tök önző.. minden kis apró vackon felkapja a vizet, ordibál velem,lebunkóz,lehülyéz,meg leidiótáz. abszolút nincs már közös témánk. Tegnap hívta egy nő, hogy "nem jöttél szerelni..pedig én már mennék" szöveggel. elmentünk vásárolni,mondta, hogy benéz a csajhoz, megnézi mit kell csinálni. felhívta a kocsiból, nő meg így: " jajj, csak nem sikerült lelépned? megyek, csak felkapok valamit, mert meztelenül fekszem" kijött fülig érő szájjal egy alig takaró függönyben, mikor meglátott vágott egy pár durva fejet... vmit suttogott páromnak, behívta aztán kb 5 perc múlva kijöttek egy robogóval, párom beindította ,mondja hát semmi baja, de megnézem, mire a csaj nekem, jajj hihi hát tegnap az istenért nem bírtam pedig berúgni.. meg ma se sose indult, na ez van. vigyor... pedzegettem neki a dolgot, hogy mindig későn jön haza melóból,és ahhoz képest, h pl van mikor két hétig se vunk együtt, mégis marha sokáig bírja. erre lehülyéz, h őőő sose csalna meg. másnak meg azzal feszít, h ha csal vki vkit, akkor csak úgy, h a másik ne tudja... tnap este pl összejött a dolog, egy órán keresztül ment, de éreztem, h neki teher... közben meg tőlem kérdi mi a baj... ha hívja valaki kitörli azonnal, ha smst kap azt is. pedig tudja, h én nem szekálom a telefonját. régen ilyeneket nem csinált.... szerintem megcsal, de mégis, hogy legyek benne biztos? ti mit csinálnátok a helyemben???
2010. júl. 14. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég tipikus tünetek a megcsalásra. Keresd meg a lányt, akinél voltatok és NORMÁLISAN megbeszélni vele, hogy mi közük van egymáshoz a barátoddal. Lehet, hogy kap az alkalmon, hogy a kis suny kapcsolatát áttegye normálisba, neked meg szerencséd lesz, mert egy hűtlen pasival kevesebb :)
2010. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
szerintem vígan szerelgeti azt a nőt
2010. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sztem ezek a jelek egyértelműek... :( Itt az ideje egy őszinte beszélgetésnek! És ne tűrd el azt, hogy csúnyán beszéljen veled, a megcsalás csak hab a tortán... Nem értem, ha már valami nem működik, miért nem annyira tökös, hogy megmondja??
2010. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva. A leírtak alapján pláne,amit kihallottál telefonból tuti megcsal. Legyen benned tartás, többet érsz annál,hogy utána a csajjal rajtad röhögjönek,hogy nem veszed a lapot.
2010. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó: ezt nem értem én sem. csak ennyit vártam el tőle mindig: őszinteség... elején megmondtam neki, szóljon, ha neki már nem stimmel, talált jobbat, és akkor áldásom rá. jobb ha úgy van vége, mint így...
2010. júl. 14. 14:50
 6/15 A kérdező kommentje:
amúgy meg a "csaj" alsó hangon 15 évvel idősebb...
2010. júl. 14. 14:51
 7/15 anonim válasza:
ti hány évesek vagytok? egyáltalán,honnan ismerte meg?
2010. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonnal rúgd ki, nem érdemel meg Téged. Én biztos még csak esélyt sem adnék neki magyarázkodásra.
2010. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
párom 25 én meg 20
2010. júl. 14. 14:57
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt tenném,hogy diszkréten utánanyomoznék egy barátnőmmel.Megkérném,hogy jöjjön el hozzám kocsival(akkor amikor már a pasi elment a melóba),kifizetném a benzin(vagy dízel vagy akármi) árát,meg azt,hogy fuvaroz,és diszkréten odaállnánk a munkahelye közelébe.Aztán mikor ő kijön,akkor megvárjuk míg az autóval egy kicsit elhajt,és egy másik autó kerül mögé,és akkor amögé az autó mögé beállunk,és követjük a férjet/pasit.Lehetőleg olyan barátnődet kérd meg erre a szerepre,akinek az autóját kevésbé ismeri a pasid...
2010. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!