Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon csak én reagáltam túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak én reagáltam túl? Miért hiszem azt mindig, minden egyes pasiról, h megcsal, és húzok inkabb a felelősség nélküli kapcsolathoz, ahol az se gond, ha az ember lányát megcsaljak?

Figyelt kérdés

múlt szombaton a barátom inkabb elment lan-ozni a többiekkel, először kiakadtam, de aztan folhivtam, és megmondtam neki, h vegulis megértem, h a barátaival is akar lenni.. habár távkapcsolatban vagyunk, szal egész héten veluk lehet, ha akarja.. bár sulizik, de na.. mégiscsak én vagyok a barátnője, aki hétvégén hazamegyek.. mindenesetre nagyon lelombozott h aznap nem talalkoztunk, de megoldottam, elmentem bulizni a haverokkal.. masnap nagyon kedves volt, eljott hozzam, hozott bort, meg mivel nehezményeztem, h keveset csörget, most erre is odafigyel.. és ma azt mondtam neki, h csak nekem tűnik ugy, vagy valóban be akar nyalni nekem, mire ő megsértődött.. megmondtam neki, h nem ugy értettem, meg is beszéltük, h semmi gond.. de a pasik nem akkor szoktak hirtelen kedvesek lenni, amikor megcsalják a párjukat? habár ő amugy is kedves, nem is értem, h min hisztizek.. nem vagyok hisztis, csak nőből :)


21, l


2011. nov. 10. 17:45
 1/9 Five Star ***** válasza:
De igen, nagyon hisztis vagy!
2011. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, nem :)
2011. nov. 10. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:

"nem vagyok hisztis, csak nőből :) "

Húúú, csak ezt ne írtad volna :C

De igen, hisztis vagy. Ha alapból kedves, mit b*szogatod? Azért ment akkor lanozni, mert gondolom akkor volt lan...

Megcsalt már valaha, vagy eleve feltételezed róla, hogy becstelen?

2011. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mit tettél volna akkor, ha a baratnod ( aki gondolom, ilyen hozzáállással nincs ) a baratnoivel logott volna, te meg egész héten nem lattad?? nekem csak ez volt a problemam a dologgal.. tudomasom szerint nem csalt meg..
2011. nov. 10. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:

igenis hisztis vagy és persze nő is mert sok nő hisztis:) Engem ez csak akkor zavart volna ha már előre megbeszéljük,hogy találkozunk és ő mondjuk csak egy nappal előtte vagy aznap közli,hogy mégse mert lanozni megy,amúgy azt csinál amit akar a szabadidejében ha mondjuk már rég várt erre a bulira.Meg aztán kedveskedett na és? nem akart megbántani és ezzel akarta jóvátenni a len bulit ennyi az egész nem kell minden mögé látni valamit csak mert általában!? ez megcsalás .A pasik nem mindig ennyire körmönfontak:D

példa: A nő nézi a párját szex után és arra gondol"milyen elmélyülten néz biztos valamin nagyon töri a fejét"

közben a pasi fejében ez játszódik le"miért nem esik le a légy a plafonról?":D:D

2011. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaja, igazabol megbeszeltuk, csak mondta h közbejött h megbeszélték ők is a lan-partit, ami igaz h már 1 hónapja kb. emlitette h lesz.. de mondta h elotte talalkozhatunk, csak aztan mégse, mert az anyukajaek mentek vhova, és kellett nekik a kocsi, ő meg akkor nem tudott volna h kimenni.. most mondhatnam h taxizhatott volna, de na :S
2011. nov. 11. 06:47
 7/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Igen, jól dondolod, nincs barátnőm, mert, mert magam is nőnemű lennék.

A féltékenységről csak annyit, hogy az én barátomnak rengeteg LÁNY barátja van. Múltkor ott is aludt az egyiknél. Eszembe sem jutott féltékenykedni, mert eléggé jól ismerem őt. Nagyon jól tudom, hogy monogám ;)

Ha te is ismered a barátod, akkor próbáld meg nem megfojtani a hisztivel és a féltékenykedéssel, mert ezzel el fogod veszíteni (a hiszti nem szexi...)

2011. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem fojtom meg.. nem hisztizek neki, altalaban megbeszéljük a dolgokat.. de h bocsajtottad meg h ott aludt? csak érdekel a szitu :)
2011. nov. 11. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Azta.Na én megnézném a pasimat ha mondaná hogy ott alszik egy b nőjénél,azt hiszem hogy ki kaparnám a szemét!
2012. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!