Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napja volt a születésnapom,...

2 napja volt a születésnapom, és alig köszöntött fel valaki. Miért?

Figyelt kérdés

Mindenkinek rengetegen írnak a születésnapján, facebookon ismerőseimnek 100an írnak.

pedig van 250 ismerősöm kb.

nekem 4en írtak. meg a családom köszöntött és ennyi.


olyan rosszul esik:( ennyire nem szeretnek? vagy mi az ok?


2012. nov. 30. 14:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot így utólag! :-)
2012. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne a sűrűben értsd nem írod ki, hogy bablevest ettél, bejött a szobába a kutya és vettél egy kiló lisztet, meg este partyyy lesz, akkor ne várd el, hogy felköszöntenek. Mindenki izginek és érdekesnek akar tűnni, ezért csak azokkal kommunikálnak, akik szintén ilyenek. Ha te amúgy nem pörögsz, akkor le van szarva a szülinapod.
2012. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Utólag is Boldog Szülinapot, ne bánkódj emiatt mert nekem is hasonló a helyzet mindig amióta fb-m van, mondjuk nekem írnak vagy 16-25-en de pont nem azok akikre számítok vagy nagyon fiatal kislányok még, nekem is rosszul esik hisz, hiába a egyjegyű vagy kétjegyű a szám ha nem is azok írnak akikre vágynék :/


Szerintem nem ott van a probléma hogy nem szeretnek, biztos hogy amennyi ismerősöd van, azokat pár kivétellel ismered személyesen is? Sok esetben ez a gond

20/F

2012. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hányadik szülinapod volt? :-)
2012. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Engem meg pont a családom felejtett el.Legalábbis szüleim hozzám vágtak két sütit,de utána nem volt semmi különlegesség.Viszont a nagyszüleim teljesen elfelejtettek.Találkozgattam akkor még egy barátnak nevezett személlyel,de ő sem hívott fel,csak fészbukon írt.Viszont a nagy csalódás után jól esett,hogy fészbukon egy csomó volt csoporttársam felköszöntött.Igaz,hogy már egyikkel sem tartom a kapcsolatot,de tudom,hogy ők jóindulattal közeledtek felém mindig is,ezért jól esett,hogy ennyien írtak.Akibe aznap a legjobban csalódtam,az az volt,akit barátnak neveztem.Én felhívtam a szülinapján és örültem volna,ha szán rám pár percet ő is,mert akkor már elég rég beszéltünk.
2012. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha millióan köszöntenek fel van idegen aki amúgy hozzád sem szól az utcán?


Én hogy ezt elkerüljem direkt eltüntettem a dátumot, hogy ne lássák. 2 ember köszöntött fel csak, 2 barátnőm, egyik nap végén látta meg hogy születésnapom van és akkor írt. Másik oda is írt köszöntőt. Család az evidens, hogy felköszöntött. De senki más. De én is elfelejtettem, hogy születésnapom van, úgyhogy...

2012. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!


Nem szoktam igazából aktív lenni facebookon, lehetett emiatt.

Végül is igazatok van, a családom felköszöntött, és ők a legfontosabbak.

2012. nov. 30. 15:17
 18/24 anonim ***** válasza:
Boldog Születésnapot utólag is! :-)
2012. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot, igy utólag is!!!


Családom, barátnőm megköszöntött, facebookom meg nincs.

Ha lenne se írnám ki a születésnapomat, mert aki számít, az tudja. Idegennek meg semmi köze hozzá.

Ja, hogy rágódjanak rajta: jéééé már ennyi éves?

Hidd el, eljön az a bizonyos kor, amikor már nem hangoztatjuk fennhangon, mikor születtünk..:))

Mert az ember lányán számok nélkül is látszik a kora.

Meg a súlya..:))

2012. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok ismerősöm van, de levettem a dátumot, pedig holnap lesz a szülinapom... elég rossz, amikor azért köszöntenek fel, mert kiírja a fb...
2012. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!