Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a születésnapom, de...

Ma van a születésnapom, de apám miért vergődik?

Figyelt kérdés

Kb 1hete elvittem 1üveg NAPOLEON-t és egy üveg bort. Apámnak meg reggel kellett valamiért (meg minek pont a "konyak"), de nem volt otthon. Ezért reggel leállt vergődni anyámnak, hova tette. És ez kb reggel 6-kor volt.

Nem értem, legalább ilyenkor nem tudna csöndben maradni?

Apám, de utálom!


2011. ápr. 2. 07:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál neki, hogy elvitted? Vagy bármelyiküknek?
2011. ápr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

Költözz el, ha annyira utálod! Könyörgöm, sz@r felkelni (ébredni), mikor aludhatnál, de istenem, ez van. :(


Én is szerettem fél nyolcig pihizni, de lassan 4. éve sokszor hatkor fenn vagyok, mert mindenki mászkál.


Ja, és miért nem mondtad meg apudnak, h hé, elvittem a piát, ne keressétek? Akkor talán békén hagyná anyudat.

2011. ápr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
vergődik, csöndben maradni, utálom... ezek mind olyan kifejezések, amelyeket nem lenne szabad egy szülővel kapcsolatba hozni. Pláne hogy te meg lopod otthonról az italt. Gondolom, nem te kerested meg az árukat. Nem is tudom, ezek után hogy van "joga" keresni őket az apádnak, hogy hová tűntek. Szánalmas vagy.
2011. ápr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De normálisan is rá lehetne kérdezni, meg legalább nem ezen a napon. A másik, hogy én is adtam neki piát, mikor neki nem volt. (vitte a munkásoknak stb.)

Akkor én miért ne vehetnék el?

2011. ápr. 2. 07:21
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy a papád azért vette, hogy esetleg a főnökének, vagy éppen egy üzleti találkozóra (amin esetleg sok pénz áll vagy bukik) vagy akármi konkrét célból vette? Ha legalább szóltál volna neki, elkerülhetted volna ezt a kellemetlen szitut.
2011. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nap arról szól, hogy szüleid összehoztak, anyukád megszült, s kettejük szeretetének és fáradozásának köszönhetően szépen, egészségben felneveltek, sőt a mai napig is gondoskodnak rólad. Tehát nekik a mai napon ugyanannyira jár a tisztelet, mint neked.
2011. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!Hányadik is?
2011. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért "vergődik", mert számított rá, hogy otthon van az az ital. Illő lett volna elkérni. De ha ezt neked magyarázni kell, az már régen rossz. Hány éves vagy? 14?
2011. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7
2011. ápr. 2. 07:33
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha a szülinapodon csinálsz valami sumákságot, vagy akkor derül ki, szerinted ilyenkor ezt nem lehet szóvá tenni?

Miért nem kérted el azt a piát, ha már elvitted?

Itt szerintem tök nem számít, hogy neked ma szülinapod van-e vagy sem.

2011. ápr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!