Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Ez normáli...

Mit csináljak vele? Ez normális az anyukámtól?

Figyelt kérdés

amikor elmegyek a suliba vagy találkozok a barátaimmal és utána hazajövök , akkor azt vettem észre, h pl.: az egyik fiókomban/szekrényemben másképp vannak a dolgaim

az elején azt gondoltam, h biztos csak a tesóm vett el tőlem néhány ruhát, karkötőt,stb...

amikor már kb 2 hete mindig egy picit másképp voltak a cuccaim akk már tényleg azt hittem, h csak bebeszélem magamnak...majd lefotóztam a szekrényemben lévő dolgokat mielőtt elmentem ÉS nem csak bebeszéltem hanem valaki tényleg kutatott v.mit

rákérdeztem az anyámnál ő meg csak annyit mondott, hogy ha nem rejtegetek előle semmit, akkor miért vagyok annyira kiakadva ettől?!

megkértem h ne nézze meg minden nap a cuccaimat, mert már idegesít a bizonytalansága.....egyáltalán mit keres? vagy mit akar megtalálni?

ti mit tennétek? mit mondjak neki , h ne kutatgasson a szobámban?

14/L



2012. nov. 30. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, és beszélj erről neki, hogy téged zavar, hogy kutat a holmijaid közt, és nincs semmi rejtegetni valód, és bízzon meg benned. De ha ez nem megy, akkor zárd kulcsra azt ajtódat, amikor elmész, és rakd el magadhoz a kulcsot.
2012. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez a másik.......

nem engedi meg, h ajtóm legyen....nemhogy még a kulcsra zárást

2012. nov. 30. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ez durva nincs ajtod? anyunak nagy gondja lehet! beszélj vele!!!
2012. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Örülj neki hogy vn egyaltalan sajat szobad,en a tesommal vagyok egy szobaban,és még a fiókomat se tudom kulcsra zárn...
2013. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!