Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít hogy a párotok mennyire...

Számít hogy a párotok mennyire tud helyesen írni?

Figyelt kérdés
Ebből le lehet szűrni valamit? Ilyen: tuc, báttyám, kertyébe és hasonló dolgokra gondolok...
2012. nov. 30. 17:24
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mert számomra ez az intelligencia mutatója. Nekem a helyesírás egyébként eléggé a vesszőparipám, és itt nem olyan dolgokról beszélek, hogy mikortól írjuk kötőjellel a szavakat, vagy ilyesmi, hanem hogy az alapvető, pl. tuc, báttya, kertyébe, lessz, stb.-vel legyen tisztában.
2012. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon számít. Sokkal jobban, mint pl. a külső, az öltözködés.
2012. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
88%
Nem az intelligencia, inkább az iskolázottság fokmérője. Láttam már mindkettőre ellenpéldát.
2012. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
86%

Igen, mert aki rosszul ír, az vagy:

1. annyira igénytelen, hogy nem figyel oda, és nem érdekli a dolog, vagy

2. buta, nem intelligens, tanulatlan...


Bármelyik is igaz az illetőre, az biztos, hogy számomra kizárttá tesz egy kapcsolatot.

(Nyilván nem félregépelésekre, vagy bonyolultabb helyesírási szabályokra gondolok, mint pl. néhol a vessző használata, hanem olyan alapvető dolgokra, mint amiket te írtál példának.)

2012. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
62%
Rúgd ki, úgy is az lesz a vége ha már előtört benned a kétely.
2012. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
87%
Igen, számít. Kivéve, ha tudom, hogy valami olyan betegsége van, ami miatt ez számára nehézséget okoz.
2012. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
54%
Miért függne az intelligencia a helyesírástól? Inkább úgy mondanám alapműveltség, de az intelligenciához semmi köze. Az utolsó meg szóra sem érdemes annyira gyerekes szinten van. Egyébként ez már eléggé gond ha báttyám:D tuc?:D itt a kekszre gondol vajon? Te tudod, hogy zavar vagy nem ha igen dobd!
2012. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
67%
Számít. De ha szeretem akkor megtanítom én helyesen írni. (új közös hobbi)
2012. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
16%
A 2. válaszlónak írtam a gyerekest nem az utolsónak
2012. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
42%
Van rengetek ember aki helyesen ír, de amúgy nagyon buta. Lehet jók lennétek együtt, csak ne chat-eljetek túl sokat.
2012. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!