Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Zavarna titejet, ha a...

Lányok! Zavarna titejet, ha a párotok nem lenne egy bátor sofőr? Illetve ha nem tudna helyesen írni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem egyáltalán mivel én nem tudok vezetni és az írásom kiolvashatatlan.
2010. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Amint látom te sem tudsz írni, a kocsit meg dugni használjátok. Probléma megoldva. Köszönjük Emese.
2010. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha egy faszi még vezetni meg írni se tud rendesen akkor a többit inkább meg se kérdezem..
2010. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem tudna helyesen írni az nagyon zavarna, persze, szarvas hibákra gondolok, nem olyanokra, amik "normálisak". Nem maga a helyesírás, de az eddigi tapasztalatom azt mutatja, hogy olyankor nem csak az írásával van a gond, hanem 90%, hogy egyszerűen nem olvasott, ilyenekre nem igényes, ha úgy tetszik, egyszerű, mint egy darab fa. És nekem annál több kell.


A bátor sofőrhöz nem szólnék hozzá, nekem egy érdekesen vezető apám van én több mint 20évet ültem mellette, nekem ezért baromi idegesítő, ha valaki tököl.

2010. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
úgy értetem bátortalan az utakon
2010. szept. 7. 17:30
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

hát inkább kicsit bátortalanabb legyen mint száguldjon!(én szeretem betartani a sebesség határokat! ez azt jelenti ahol lehet menni 90-nel ott annyival is megyek de ahol csak 50-nel lehet menni ott nem repesztek 90-nel:D, és ezt a páromtól is elvárom!!!)

A helyesírás meg én is szoktam ejteni hibákat mint mindenki más! De a nagyon nagy hibák azok zavarnak de úgy is kijavítom:D De nem ezek az elsődleges dolgok amik alapján párt választok! :)


20/L

2010. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

egyik se égbekiáltó probléma, ha szerintem jó ember....

Nem azért fogok szeretni valakit, mert jól vezet, vagy mert jó a helyesírása, ezek nem lényeges dolgok szerintem, mert ezeknél sokkal több kell

2010. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

az hogy hogy vezet, nem érdekel.

a helyesírás önmagában nem, de az igen ha olvasatlan, műveleten. Sajnos a legtöbször együtt jár a kettő, bár vannak kivételek. És az zavar ha nagyon műveletlen a párom.

2010. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Vezetés nem zavar. Helyesírás igen. Előttem valaki írta, és igaz, hogy aki nem tud helyesen írni, az általában nem is olvas sokat. Számomra aki nem ír helyesen, az buta, aki meg buta, arra nem lehet felnézni.

23/L

2010. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
45%
Őszinte leszek! Nagyon zavarna! Nem az, ha elüt egy billentyűt, de ha komoly hiányosságai lennének a helyesírás terén, az zavarna. Az autóvezetésről pedig annyit, hogy volt olyan pasi, akivel néhányszor randiztam, de annyira bénán vezetett, hogy engem idegesített. Lehet nem szép dolog, de ez van. Én azt tapasztaltam, hogy aki tutyi-mutyi az úton, az az életben sem túl talpraesett.
2010. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!