Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a ti párotok megnézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti párotok megnézik a nőket, ha együtt vagytok? Nem feltűnően, de azért mégis. Hogyan kell helyesen kezelni egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
ha lány vagy akkor hagyad had nézze.addig nincs baj amig csak nézi ne vak legyen hanem hűséges
2012. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
elfordulok, hogyha jó nő jön és akkor nem nézem végig ha megnézi
2012. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi erővel szólhatnának neked is, hogy ne nézz brad pitt filmeket.
2012. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
mi párommal együtt lessük ki-ki az ellenkező nemét, és megbeszéljük hogy neki ez tetszett nekem meg az. nem csinálunk titkot belőle, persze nézni mindent szabad. Szeretjük egymást:)
2012. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

ma 19:14!

Mi is ezt csináljuk a barátnőmmel :D Oké, mi leginkább csak kritizálni szoktuk az embereket. Van, hogy egy kifogástalan csaj jön velünk szembe és megkérdi, hogy megdugnám-e, ilyenkor vagy "persze", vagy valami kitérő válaszom van, de a lényeg, hogy totál poénra vesszük ezeket. Viszont ha valami alfahím jön az utcán, akkor én sosem teszek fel ilyen poén kérdést, inkább rászorítok a kezére és elkezdem kritizálni azt a macsóhmmzést :)

2012. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
egy férfi nem nézegeti a nőket, amikor a kedvesével van. ez alap. és régen rossz, ha valaki ennyire sem figyelmes a barátnőjével, feleségével. Éppen elég időt tölt mindenki egyedül, bámulja akkor a csajokat!
2012. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akkor nem nézem meg a nőket amikor a feleségemmel vagyok, se akkor ha egyedül. Nekem a feleségem a legszebb, és nem érdekelnek más nők.

31/F

2012. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mintha a férjemet hallanám....:D
2012. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én párom megszokta kérdezni,hogy bevegyük e 3.nak:)
2012. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy normális pasi sem nézegeti a nőket, amikor a kedvesével van. Ez alap! Régen rossz, ha valaki ennyire sem figyelmes a barátnőjével, feleségével. Éppen elég időt tölt mindenki egyedül, bámulja akkor a csajokat! :)
2012. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!