Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki? Van ötletetek?

Mit vegyek neki? Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkodom, hogy mit vegyek az élettársamnak karácsonyra, de semmi igazán jó nem jut eszembe. 3 éve élünk együtt, és ő 24 éves lány. Körülbelül 20 ezer Ft értékben gondolkodom!

Ha tudtok, légyszi adjatok valami jó ötletet. Köszönöm!



2012. nov. 30. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
100 kg kenyeret,2 q krumplit,120 kg lisztet....szerinted ?????? Mi ismerjük ?????bakker....
2012. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

két féle választ fogsz kapni. vagy azt, hogy te ismered és te tudod, ami jogos is, vagy pedig ilyen sablonokat, hogy vegyél képkeretbe előhivatott közös képet, szivecskés párna, nyaklánc miegyéb

neked kéne tudnod....

2012. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam hátha valami jó ötletet kapok, ami magamtól nem jutott volna eszembe. Azért köszönöm!
2012. nov. 30. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok no-lány nagyon szereti az alsonemut:)

egy jo kis cuccot?:)

2012. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csinos ékszerszett?

Parfüm?

Cipő/Ruházati boltba ajándékkártya ilyen összegben


Szerintem ezeknek minden nő örül.

Mellé egy kis csoki és akár valami személyes jellegű apróság.

2012. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most kirázott a hideg az élettárs szótól..olyan csúnya.

De a kérdésedre a válasz:

1,A nőies nők és az örök romantikusak örülnek: érzéki parfüm valami cuki kis üvegben(mondjuk amit tudsz hogy drága,de vágyik rá..mint pl chanel,dior)kozmetikum(kérheted az eladó segítségét)Szexi fehérnemű,ami nem feltétlen praktikus,de nagyon szép.,szexi és különleges.Valamilyen ajándékkártya a kedvenc üzletébe,valami szép,mutatós ékszer(nem kell hogy igazi legyen,a bizsuk még szebbek is--SiX bizsu pl)

valami jó,erotikus,izgalmas és romantikus könyv:P

Finom csokiválogatás

2,vagány csajoknak:

hűvösebb,frissebb illat,esetleg sportruházati kiegészítők,befizetni valami extrém sportra,kaland regény,stb


Semmiképpen se vegyél személytelen,háztartáshoz kellő cuccokat(edénykészlet,mosogatógép,fakanál,mosógép,új porszívó,dísztárgyak stb)Ne ilyenkor vegyél kellékeket a gépéhez és a kocsijához se.

Ne lepd meg kondibérlettel,vagy szépészeti beavatkozással se,még ha vágyik is rá.Mert ennek nem örülnek a nők.


Adj neki valami olyat ami emlékezetes.Lepd meg valamivel.Te tudhatod hogy milyen az érdeklődési köre. Priviben leírhatod nekem,és segítek.

2012. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! Az élettárs, miért csúnya szó? Általában én se így szoktam nevezni, de ha azt írom, hogy barátnőm, vagy párom, abból nem derül ki, hogy együtt is élünk már.
2012. nov. 30. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Szeret fözni, akkor lehet mondjuk egy wok készlet.
2012. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

könyvet. (amúgy eléggé lesokkolt ez a 20000)

az ékszerekre gondoltam még, de látom, már írták :)

2012. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is 24 vagyok és lány. Mi már jó ideje együtt élünk és megszabjuk szintén így a keretet és választunk magunknak. persze lesz a fa alatt is valami meglepi jelképesen. Én szoktam listát is adni és abból mindenki válogat. Nem nagy dolgok, de ha valaki testápolót akar venni, akkor olyat vegyen ami az én bőrömre jó.

Amúgy szerintem jó ötlet ha veszel mondjuk 5-10 ezer ft-ért vásárlási utalványt a kedvenc boltjába. Vagy veszel neki valami fehérneműt, ha tudod a pontos méreteket. Ha szeret olvasni akkor könyv. De nem tudom mennyire szereti a csajod dolgokat, de ahogy előttem is írták: parfüm, krém, kozmetikai dolgok. Egy szép ékszer (nem feltétlenül kell ezüst vagy arany) nagyon szép bizsukat lehet kapni. Szerintem szebbek is, de ez ízlés dolga persze. Ha szeret a konyhában tenni-venni, akkor jó ajándék lehet ha valami ilyesmit veszel neki. Persze nem serpenyőre gondoltam, de egy én pl odáig meg vissza vagyok a karácsonyi stílusú kínálótálaktól.

2012. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!