Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzámennétek? A körülményeket...

Hozzámennétek? A körülményeket figyelembevétele után.

Figyelt kérdés
Van két gyereketek, 30 évesek vagytok. A férjetek elhagyott benneteket. Adott egy férfi, aki szeret benneteket, sok kíváló tulajdonsága van, ezek közül hogy tisztességes, őszinte, jó ember. Jó apa lenne. De nem vagytok belé szerelmesek, ő viszont erről tud, és így is elvenne benneteket. A tisztelet felé megvan, csak az a bizonyos egy dolog hiányzik: az szerelem. De nem a rózsaszín köd szerű, hanem az a fajta szerelem, amikor két ember egymásratalál, rokonlelkek, egymás kiegészítői, és még idős korában is rajongással van egymás iránt. Hozzámennétek-e a férfihoz ezeket tudva?
2012. nov. 30. 22:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés az, hogy minek?

Hogy én ne legyek egyedül?

Hogy a gyerekeimnek apja legyen?

Hogy kétfelé oszthassuk a rezsit?

Te nem vagy szerelmes, ő meg ezt tudja.... szép kezdet.

2012. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
minek hozzámenni? költözzetek össze. ha meg nem megy, akkor szét, és nincs nagy cécó. én tuti nem mennék hozzá.
2012. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
És mit csinálsz, ha valakibe tényleg beleszeret??
2012. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem apszolút nem természetes,hogy el akar venni de nem vagytok szerelmesek.Elég sok rémtörténet van a pedofilokról meg a többiről ezért jól nyissd ki szemeid,nem minden arany ami fénylik!
2012. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy, régóta ismerem, biztos hogy rendes.
2012. nov. 30. 22:32
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Ősrégen azt mondtam volna:igen,nyugodj le, állapodj meg, hagyd, hogy szeressenek, és te tisztelettel viszonozd. A mai eszemmel azt mondom:NEM.


Egy életre tönkre vágod magad.

2012. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam érthetően, szóval ő szeret, csak én nem vagyok szerelmes. De működhetne a dolog, mert a kölcsönös tisztelet megvan, és jóban is vagyunk.
2012. nov. 30. 22:33
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

"minek hozzámenni? költözzetek össze. ha meg nem megy, akkor szét, és nincs nagy cécó. én tuti nem mennék hozzá"


szép válasz...a gyerekek meg le vannak tojva? van apu, nincs apu, másik apu van, nincs az se, harmadik apu...

aztán csodálkozunk, hogy lelkileg sérülnek a gyerekek

2012. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
ja, hogy az jobb, ha hozzámegy, aztán csak nem műxik a dolog.. akkor tényleg egyszerűbb, ha még el is kell válni.. hát persze.
2012. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

9-es nem azt mondtam, hogy menjen hozzá, hanem hogy ne költözzön vele össze próbából, mert ha szétmennek, a gyerekek sínylik meg azt is

de nem baj, azért valakinek csak megy az értő olvasás

2012. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!