Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzámennétek feleségül 18...

Hozzámennétek feleségül 18 évesen egy 35 éves férfihez? Miért igen, és miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

Semmiféleképpen sem ajánlanám, mivel a 18 éves egyszer rájön Ő még ismerkedne.... ezt tuti...

Szóval sztem ez nem lenne helyes döntés..

2011. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Fél éve még azt mondtam volna, hogy hozzá... Mert azt gondoltam, hogy örökké fog tartani, és felrúgtam volna érte az életemet. (Kb. ugyanekkora korkülönbség, csak öt-hat évvel idősebben mindketten.) Aztán most már látom, hogy hülyeség lett volna. Nem azt mondom, hogy mert elmúlik az a lángolás, ami van/ volt, hanem mert idővel átgondolva nagy a különbség az általa és általam megéltek között.
2011. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
Megnézném az apját, hogy öregszik.
2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
En nem mennék hozzà mert biztos, hogy nem engedne meg sok mindent féltékenységbõl és nem lenne kedvem élni az apàm korùakkal majdnem. A màsik pedig biztosan Õ màr alaposan kiélte az életét, hajt a pipihùsra. Viszont ezt csakis te döntheted el, hogy mit szeretnél. A szüleid mit szólnak hozzà?
2011. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Még szép, hogy hozzámegyek ahhoz, akit szeretek.
2011. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Ha szeretném, akkor igen.
2011. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%

Hozzá is mentem!

/Ma ez már a sokadik ilyen kérdés/


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajom a nagyobb korkülönbséggel -de azért óvatosságra intenélek.én naiv 20 éveske voltam (agyilag lelkikelg kb 16) mikor belebotlottam egy 50esbe ,az sem volt normális ,mondjuk hamar, néhány hónap alatt kiderült.És erre rájönni nem volt éppen derűs (..).


Valami biztos nem stimmel vele h ennyire fiatal lánynál próbálkozik ráadásul ,házassági szándékkal. több nem túl pozitív életkilátást is sejtet(zsarnokoskodás, féltékenység, uralkodási szándék egy tapasztalatlan felett stb.) ezzel a korkülönbséggel amúgy nem lenne gond ha legalább 23-25 éves lennél -de így nem tartom korrektnek . Abban az időszakban érzelmileg ki voltam szolgáltatva ,kiéhezve egy kis törődésre szeretetre ,és ezt könnyen kihasználják -akár tudat alatt is .


Legyetek még együtt 3-4 évig és ha még mindig biztosan egymást akarjátok akkor el lehet ezen gondolkodni .Addig is adj időd magadnak -magadéért ..

2011. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
ja és azonnal hagyd ott amint jobban felemeli a hangját ,esetleg megüt ,netalán át ad egy kellemes ki nemi bajt -(előző voltam )
2011. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
38%

Mivaaaaaan???

Szerintem hamarabb kap nemi betegséget egy tizen-huszon éves össze-vissza kefélgető sráctól, mint egy harminc-negyvenestől.Vagy azok nemibetegek, idegbetegek, alkoholisták???Talán ezt látod te otthon?OMG...

2011. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!