Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzámennétek? A körülményeket...

Hozzámennétek? A körülményeket figyelembevétele után.

Figyelt kérdés
Van két gyereketek, 30 évesek vagytok. A férjetek elhagyott benneteket. Adott egy férfi, aki szeret benneteket, sok kíváló tulajdonsága van, ezek közül hogy tisztességes, őszinte, jó ember. Jó apa lenne. De nem vagytok belé szerelmesek, ő viszont erről tud, és így is elvenne benneteket. A tisztelet felé megvan, csak az a bizonyos egy dolog hiányzik: az szerelem. De nem a rózsaszín köd szerű, hanem az a fajta szerelem, amikor két ember egymásratalál, rokonlelkek, egymás kiegészítői, és még idős korában is rajongással van egymás iránt. Hozzámennétek-e a férfihoz ezeket tudva?
2012. nov. 30. 22:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

A szokásos forgatókönyv: egy pancser férfi, aki a kutyának sem kell, és egy pancser anya, aki pótapát keres, mert egyedül nehéz nevelni a gyerekeket.


Uncsi...

2012. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%

A férjed nem fizet gyerektartást? egyedül nem tudod eltartani a gyerekeidet? vagy miért kéne a pasi? nem igazán értem... Mert ha egyedül nem tudod eltartani a gyerekeket, akkor ok, ez a házasság neked egy állás, mi biztosítja a megélhetésedet.


A kölcsönös tisztelet és szeretet nagyon fontos, de ezt hívják barátságnak. A szerelem meg szerelem. Nem szabad a kettőt keverni. Ha megteszed, nagyon ráfázol. Nem a középkorban vagyunk, hogy egy nőnek mindenképpen férjhez kelljen mennie mert különben a társadalom peremére kerül. És megkérdezem, mert még senki sem tette. A nagy tisztelet mellett minden nap le tudnál vele feküdni? Hm? hogy állandóan átölel, puszilgat, simogat, meg szexelni akar? Nem gondolod hogy egy idő után undorodni fogsz a közeledésétől? Mert vonzalom nélkül csak a prostik bírják, ők is csak pénzért, nem azért mert ők a máltai szeretetszolgálat.


Szánalomból le lehet valakivel feküdni, én is megtettem, mert annyira akarta, én meg jót akartam tenni vele. De sokszor ezt nem lehet csinálni. Úgyhogy mégis milyen házasság lesz? vagy belegondoltál abba, hogy te majd szépen megpróbálod visszautasítani a szexuális közeledését, ő meg egy idő után besokall, és lek.urváz, mert hogy csak azért mentél hozzá hogy pénzed legyen. És igaza lesz :) A legtisztességesebb pasi is elveszti a józan eszét ha a szeretett nő folyton visszautasítja. És ezt nem lehet a szemére vetni.


A szerelem vonzalom is. Ha nem szereted, akkor nem vonzódsz hozzá. úgyhogy innentől kezdve zsákutca. Persze a rózsaszín köd elmúlik, de a vonzalom megmarad valamilyen szinten, ami vissza-visszajön. Ha semmi romantikus érzés nem volt a pasi irán soha, akkor mi jöjjön vissza? És elég régóta ismered. ha eddig nem volt vonzalom, akkor ezután se lesz. Ha 1-2 hete ismernéd azt mondanám, hogy még kialakulhat, de így már biztos hogy nem.


34/N

2012. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Tudod szeretet mellé is kéne társulni ilyen dolgoknak, amiket írsz.
2012. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nem, mert ha beleszeretek valakibe, akkor az neki fog fájni nagyon!
2013. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!