Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennétek egy férfihez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennétek egy férfihez, aki megfelelne több szempontból is, de nem vagytok szerelmesek belé?

Figyelt kérdés
Jártunk, de részemről nem jött a szerelem, viszont nagyon jó barát, és jó ember. A következő lépés már a házasság lehetne, de nem tudom, így mitévő legyek. Várjak, míg nem botlok olyanba, aki szintén ilyen "tökéletes", de szerelmes is leszek belé? Hülye vagyok elszalasztani egy ilyen férfit, aki most a barátom? Hűséges, jó ember, dolgozik, segít másoknak, szeret emberek közt lenni? Ami zaavar benne az egyrészt az érezhető önbizalomhiánya, kicsit olyan tedd ide tedd oda típus, de nem durván olyan, csak kicsit zavaró a dolog.
2012. okt. 21. 21:13
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ám mellette biztonságban is érzem magam.
2012. okt. 21. 21:14
 2/41 anonim ***** válasza:
76%
Nem!!
2012. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
59%
Simán. A szerelem úgyis elmúlik...
2012. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem a rózsaszín köd szerelemre gondolok, tudom, hogy az elmúlik úgyis.
2012. okt. 21. 21:18
 5/41 anonim ***** válasza:
55%

Igen,mindenképpen.

A szerelem elmúlik,és csak bonyolitja a dolgokat.Ha amugy jól megvagytok és eltudod vele képzelni az életedet akkor menj hozzá.

2012. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Hát, voltam vele együtt, akkor nem tudtam elképzelni férjemként. De ő volt az első férfi az életemben, lehet ezért.
2012. okt. 21. 21:20
 7/41 anonim ***** válasza:
60%
Hogy te mit tennél, az csak rajtad múlik. Azt tudom, hogy képes lennék szerelem nélkül is hozzá menni valakihez, aki mellett el tudnám képzelni az életem. A szerelem elmúlik, de léteznek mélyebb kötelékek, amire lehet egy jó kapcsolatot építeni.
2012. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
70%
Semmiképp, ennek nincs értelme. Boldogtalan lennél vele. Hamar tönkremenne egy ilyen kapcsolat, aztán úgyis válás következne. Értelmetlen dolog. A szerelem meg csak azoknál múlik el akik hagyják elmúlni... szóval ez nagy hülyeség. Semmi értelme olyannal lenni aki számodra csak egy barát.
2012. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
62%

Nem! A szerelem ugyan elmúlik néhány év után, de átveszi a helyét egy mély és önzetlen szeretet, ami a szerelmet követi és csak úgy magától nem alakul ki.

Én egy érzelgős típus vagyok, nekem kell az, hogy szívből bújjak a páromhoz és ha úgy van, akkor úgy sírjak a vállán, hogy érzem a vigasztaló ölelésén azokat a mély érzéseket, amiket egy "barát" nem tud átadni.

Én nem tudnám egy olyan ember mellett leélni az életemet, akivel szimplán csak "jól elvagyunk", de ez én vagyok.

2012. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
76%

"Jártunk, de részemről nem jött a szerelem, viszont nagyon jó barát, és jó ember. "


És?

Egy ilyen viszonyból nem következik házasság.

2012. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!