Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg nincs igazam?

Most tényleg nincs igazam?

Figyelt kérdés
Húgom nem jön haza karácsonyra, mert a pasija nem tud hazajönni vele mert dolgozik, így is kb. 2x ha hazajönnek, ő a keresztanyja a kisfiamnak, 27-én fognak hazajönni, de akkor én már egész nap dolgozok kislányom anyósomnál lesz, szóval nem sok esélyt látok rá hogy találkozzunk.. húgom haza tudna jönni egyedül, de nem akar a pasi nélkül (pedig utána tudna jönni simán) nekem rosszul esik, hogy ennyire nem töri magát hogy karácsonykor itthon legyen... anyám szerint nincs igazam.. mert annak kell örülni hogy jól megvannak..
2012. nov. 30. 23:22
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Kisfiam is anyósomnál lesz, szóval ketten vannak :)
2012. nov. 30. 23:30
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

hallgass anyukádra,

én megértelek, de ha ezt még szóváteszed, akkor csak veszekedést keltesz feleslegesen, bele kell törödni, nem nagy baj

csak okosan :)

2012. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
83%
Anyukádnak van igaza. Senki sem szeretne a párja nélkül utazni és ünnepelni. Fordított helyzetben te sem utaznál el A párod nélkül.. Ha karácsonykor nem tudtok találkozni akkor sem dől össze a világ..Majd találkoztok később.
2012. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de neki a "pasija" vélhetően a fő családja, felnőtt nő, nem? Neked a gyereked meg a férjed a fő családod. Tesód meg meglátogat az ünnepek alatt, csak nem pont szenteste. Ez így van rendben, felnövünk, saját családunk lesz és velük vagyunk szenteste. Törődj bele és viselkedj felnőtt családanyaként, ne nyafogós tesóként!
2012. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont a másik oldal vagyok. Külföldön élek és én is 27-én megyek haza és senki nem sértődik meg. Az én párom sem jön most velem és én úgy gondolom, hogy nekem a párommal "kell" töltenem a karácsonyt, mert ő az én családom és ha én nem lennék itt, akkor egyedül lenne. A szüleim és a nővérem meg ott vannak egymásnak. Nyilván mindkét helyen szeretnék lenni, de sajnos nem tudok. Ne legyél pipa a tesódra.
2012. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
De nem értitek, tesóm tök egyedül lesz 25-én, mert a srác egész nap dolgozik... nem lesznek együtt, de nekem meg pont úgy jön le hogy hiába keresztanyja a gyerekemnek nagyjából letojja, vagyis neki nem fontos hogy a kicsikkel legyen...
2012. dec. 1. 00:27
 7/56 A kérdező kommentje:
Egész évben minden nap együtt vannak, 1 napot ha úgyis dolgozik az egyik a másik nem bír ki nélküle? az meg nem fontos hogy a gyerekeim már meg sem ismerik? nem arról van szó hogy karácsony mindenképp, de mi 27-28-29 dolgozunk reggel 9-től este 7-ig, aztán már alvás idő van, most 7-kor idejönnek 10 percre vagy és ez rendben van? szerintem nincs..
2012. dec. 1. 00:29
 8/56 A kérdező kommentje:
És a srác családja persze ott van ahol élnek, velük találkoznak, a srác se lenne egyedül, tesómnak nincs ott "senkije"
2012. dec. 1. 00:31
 9/56 A kérdező kommentje:
Fél éve járnak, ez nekem még nem "család-ot" jelent..
2012. dec. 1. 00:34
 10/56 anonim ***** válasza:
91%
Még mindig nem érted.. De meg sem próbálom most elmagyarázni, mert fáradt vagyok és nincs kedvem feleslegesn a falhoz beszélni. A további mondandódat is felfogtam, de még mindig nincs igazad.
2012. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!