Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az apa...

Mit lehet tenni ha az apa rendszeresen késik a láthatás megkezdésekor?

Figyelt kérdés
Mint kívülálló érdeklődnék. Az apának 2 hetente szombaton kellene elvinnie a gyereket az anyjától, de előtte 1 órával rendszeresen jelzi hogy késni fog 1-2 órát, majd megjelenik 3 óra múlva. Persze mi tudjuk hogy ezt szándékosan csinálja mert 1 km-re lakik, és semmi dolga, vagy ha van is hát halassza el a gyereke érdekében, és ne forduljon elő minden alkalomkor. A másik embernek is lehet programja. Mit lehet tenni ilyen esetben?
2012. dec. 1. 09:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
#9, na ya, ez igaz, csak hát a láthatásnak nem ez az elsődleges célja. Erre a célra marad a nagyszülő, testvér, bébiszityó...
2012. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

9:54 te nagyon okostojás vagy, csak épp eszed nincs hozzá :) Leírtam hogy szándékosan csinálja.

És jól írták, az anyukának lenne programja, ahová a gyereket is vihetné magával, de nem tud elindulni, mert hátráltatja ebben.

2012. dec. 1. 10:14
 13/18 anonim ***** válasza:
21%
Okostojás vagy te, kedves kérdező. Ha agy felnőtt nő képtelen feltalálni magát, az nem az apuka hibája. Tudod mit, ha az én exem volna ilyen életképtelen, én is pont ezt csinálnám. Hagyja magát meg szivatni, hat hajrá.
2012. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha a végzésen szerepel, hogy pl. 10 órára kell menni az apának a gyerekért, akkor 1/2 11-kor küldenék az apának egy sms-t, hogy eddig vártunk, nem jöttél, nekem most programom van, nem tudok várni tovább. Este 6-ra érünk haza. És elmennék a kicsivel oda ahova indultam. A láthatást köteles biztosítani az anya, de arra nem kötelezi senki, hogy azt lesse, az apa jön-e vagy sem. Aki két hetente nem tud időt szakítani a gyerekére az nem is akar. Minden sms-t meghagyni a telefonban, ha szükség lenne rá.
2012. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ha kapsz egy pofont tartsd oda a másik orcádat is? Ez a megoldás? Na peeeerszeeeeee.... :)

Apuka.... Alkoholista feleségverő f@szkalap. Inkább így fogalmazzunk...

2012. dec. 5. 06:50
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Akkor anyuka legyen életképes es kérje a láthatas megvonását.
2012. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező (#15), tudod, az a baj, hogy sok ex feleség a válás után a gyerekkel zsarolva folytat dominancia-harcot továbbra is az ex férjével szemben - tudod, mint a Két pasi és egy kicsi-ben az Alan felesége:)

Namost van férfi, aki ezt úgy reagálja le, mint az említett filmben lévő, és van, aki úgy, hogy felveszi a kesztyűt, és elindul az egymással való vég nélküli kiszúrás - aminek persze a gyerek lesz hosszabb távon az első számú megszenvedője, ha már az ex nej eszközként az aknamezőre rángatta a férjével szemben.


Namost tudod, a jó házasság/párkapcsolat titka, hogy az emberek nem fogalmazgatnak meg lépten-nyomon elvárásokat egymással szemben, hanem, ha problémájuk van, akkor leülnek, és megbeszélik a problémát. Vonatkozik ez az elvált felek között lévő kapcsolatra is.

2012. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Itt inkább a tipikus megbántott kisgyerek szemlélet van az apa részéről. Mással vagy?? Jaaa!!! Akkor szívni fogsz!!!!

Képzelj el egy komplett agyhalott idiótát. El kell fogadni hogy vannak emberek akik leragadtak a 16 éves szinten. Baráti körömben is van apák akiknek tönkrement a kapcsolata, mégis rendezettek a dolgaik, mindkettőjüknek új élete van és tartják a szokásos találkozóikat a gyerekeikkel. Nekik van agyuk. Ennek nincs. Nem akarom tovább ragozni.

Igazából nem is várok itt már választ a kérdésemre mert ahogy olvasgattam hasonló kérdéseket pont azt tapasztaltam mint itt. Beindul a személyeskedés, mindenki jobban ismeri a feleket mint a kérdés feltevője, és leírják a magánvéleményüket amit senki nem kérdezett.

Az már csak plusz poén hogy teljesen el vannak tévedve. Rossz emberekre osztanak ki rossz szerepeket, bevédik az egyik felet , támadják a másikat,pedig azt sem tudják kiről beszélnek.


Persze akinek nem inge ne vegye magára.


Egy személyes levelet kaptam ami hasznosnak bizonyult.

2012. dec. 17. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!