Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elvárható egy...

Szerintetek elvárható egy férfitől, hogy néha megdicsérje a párját?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, hogy tudja, hogy mennyit szenvedek a külsőmért, még sem kapok soha egy dicséretet sem. Szóvá tettem féléve, de szinte még romlott is a helyzet. Komolyan mondom, több elismerést kapok a haveroktól, mint tőle. De néha, amikor kiakadok magamban, akkor eszembe jut, hogy ez igazából nem is elvárható. De nagyon zavar.
2012. dec. 1. 13:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem várhatod el senkitől, de ha már jársz valakivel természetesnek kellene lennie, hogy ismeri az erényeidet és szóvá is teszi. Exem folyton húzta le az önbizalmam, a párom meg nem győzi azt felépíteni dicséretekkel. Ezen is látszik szerintem, hogy melyikükhöz illettem jobban. Nem mondok olyat, hogy "áá szakíts vele, nem szeret" de szerintem érdemes végig gondold, hogy biztosan összeilletek-e.
2012. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Szenvedsz a külsődért? Talán nem kéne annyit? Esetleg a természetes dolgokat szereti? Én, mondjuk rosszul vagyok a festéktől, különböző pacsuliktól /lehet az bármilyen márkás/.
2012. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha tetszenél neki, dícsérne. Ahelyett, hogy kierőszakold a dícséretet, próbáljátok megbeszélni, hogy mi nem tetszik neki rajtad. Lehet nem tetszik a frizurád, a súlyod, ahogy simnkeled(vagy nem siminkeled) magad, ahogy öltözködsz, bármi. Én még olyan pasit nem láttam, aki ne dícsérné meg a párját, ha szerinte tényleg jól néz ki.

24/N

2012. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ez neked kardinális kérdés a kapcsolatodban, tehát ezért írtad ki. nos, ha ez ekkora probléma, az azt jelenti, h nem illetek össze, hiszen neked egy olyan férfire van szükséged, aki megdicsér. nem rossz ember ő ettől, csak épp nem olyan, amilyenre te vágysz. nem kell belőle kierőszakolni semmit.

2 út van: vagy elfogadod, h nem dicsér, vagy keresel egy olyat, aki igen.


engem dicsér a párom, illetve olyan pasi is, aki nem a párom :D már épp elég jól nézek ki :D

mondjuk a párom szinte minden nap szóvá teszi, hogy mennyire észbontóan nézek ki, és legszívesebben magáévá tenne ;))))


más módokon ki tudja fejezni a szeretetét a párod, vagy semmilyen formában?

2012. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

igen,a 73 százalékos jót írt!


Máshogy a tudtodra tudja adni,hogy szeret,és neki TE kellesz,illetve fontos vagy?

2012. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
El nem várható, de alapnak kellene lennie. Fordítva is (nő a férfit).
2012. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenkinek a véleménye érdekel.:)

"Szenvedsz a külsődért? Talán nem kéne annyit? Esetleg a természetes dolgokat szereti? Én, mondjuk rosszul vagyok a festéktől, különböző pacsuliktól /lehet az bármilyen márkás/."


A szenvedés alatt az állandó szigorú egészséges életmódot értem[nem is láttam már cukrot/lisztet egy éve..], és a heti 5x kemény edzés. Jó alakom van, az arcom is kivételesen szép, ezt állandóan megkapom rajta kívül mindenkitől. A szempillaspirálon kívül nem is használok semmit, egyszerűen, de nőiesen öltözködöm.

Szóval lehet, hogy neki pont nem a természetes lányok jönnek be, vagy nem tudom. Apukámnak is inkább a playmate típusúak jönnek be, Anyu is olyan.

De nem szeretnék olyan lenni, mint sok lány, akik kierőszakolják maguknak a dícséretet. Ez alatt értem a "ugye nem vagyok kövér ebben a ruhában?" és az ilyesmiket, nekem semmi hasonló nem hagyta el még a számat, mert gyűlölöm amikor egy nő ezt csinálja. De lassan kezdem őket megérteni.

Például ma is átjött, frissen mosott begöndörített hajjal vártam magassarkúban, szűk leggingsben és egy szűk mélydekoltált pólóban, és szó szerint nem reagált semmit. Pedig sosem hordok ilyeneket.:[

Szia, csók, átölelt. Ennyi.

A lehető legtöbb módon kifejezi a szerelmét, tényleg érezteti velem, hogy szeret, de én ettől kikészülők, hogy felkelek 2 órával korábban, hogy "tökéletes" legyek, erre semmi. Tényleg szörnyen idegesít, hogy amikor elmegyek egy narancslére a kocsmába a haverokkal, még nekik is mindig az az első, hogy milyen észveszejtő vagyok.

Szóval miután átölelt ma komolyan feltettem a kérdést, hogy "kedvesem, meleg vagy?!" mert ezt nem hiszem el.

Állítólag "az a tökéletes férfi, aki mellett gyönyörűnek érzed magad" hát. kösz.

Na mindegy, majd kicsapok a megfelelési kényszerből, mert nem élném túl, ha elhagynám, ezenkívül majdnem minden teljesen tökéletes.

Köszönöm szépen a válaszokat, hogy vettétek rám a fáradságot!:)

2012. dec. 1. 19:34
 18/19 anonim válasza:
Az,hogy nem dicser nem jelenti azt,hogy nem tart vonzonak. Szerintem inkabb feltekeny es fel,hogy elveszit. Eloszor is kinek akarsz tetszeni? Neki,magadnak,masnak? Erezted vele,hogy neki akarsz tetszeni. De egy ferfi mindig gyanakvo ha az accony heti 5x edz es folton csak azzal torodik,hogy tokeletes legyen kulsoleg. Ez legtobb esetben nem vezet jora hosszu tavon. Foleg ha a masik elhagyja magat. En sem szeretem ha a parom kifesti magat,sexi ruhat vezz fel es ugy megy el otthonrol melozni.
2012. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó mond valamit. Talán nem akar bátorítani, hogy kihívóan öltözz. Az is lehet, hogy ő csak egy olyan pasi, aki nem szeret ilyesmiket mondani. Régen én is se szerettem, nem tudtam szépeket mondani. Aztán valami elszakadt bennem, és már nem esik nehezemre.


25F

2012. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!