Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés 2 év után...

Összeköltözés 2 év után "elvárható"?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, sokat vagyunk együtt, többnyire heti 4-szer itt alszik nálam. Veszekedni igen ritkán szoktunk, jól megvagyunk. Ami kicsit bánt, hogy ennyi idő után még a jelét sem látom annak, hogy össze szeretne velem költözni, külön albérletbe. Ő egy barátjával lakik együtt, én pedig a testvéremmel és a párjával, vágyok már a függetlenségre.

A kérdés akkor merült fel bennem, amikor egy beszélgetésünk folyamán megemlítette, hogy nyáron kicsit helyre szeretné pofozni a barátjával a lakást, ahol jelenleg lakik. Ebből arra következtetek, hogy a közeljövőben nem tervezi a velem való együttélést. A kérdésem tulajdonképpen az, hogy jó ötlet-e ezt felhozni neki, mert ez erőltetésnek tűnhet, nem szeretném hogy azért éljen velem mert én azt szeretném. Viszont mivel nem vagyok tini (32 éves vagyok), nem szeretnék még több évet arra "pazarolni", hogy esetlegesen kiderül, nem illünk össze.


2012. ápr. 27. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Ennyi idősen már rég együtt kéne élnetek. Tiniként még elmegy, de 30 felül már fura. Kérdezd meg, hogy mi az oka.
2012. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen meg fogom kérdezni, csak félek hogy úgy fog tűnni, hogy erőltetni akarom...
2012. ápr. 27. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha erőltetnéd se lenne semmi, ideje lenne már neki is elköteleznie magát ilyen szinten is.
2012. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Huszonkevés évesen nem elvárható.


De 32 évesen? Már rég gyereket kellene tervezni.Ennyi idősen pár hónap a max ami után össze szokás költözni.


Huszonkevés évesen elment a több év járás,nm zavart.De huszonsok évesen párommal megismerkedés után 2-3 hónappal tisztáztuk,hogy komolyan gondoljuk,én olyanra vágyom aki komolyan tervez velem(nem,nem a kezem kérettem meg),és hogy akar-e már ő olyan kapcsoaltot,ami elkötelezettséggel jár ha itt az ideje.Ezt tisztzni kell az elején.Bő fél év után ő kezdeményezte hogy költözzünk össze.



Állj elé és kérdezz.

2012. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nőben vagyok ilyen.Nem igazán sürgetem az összeköltözést,hiába mondják hogy 30-on felül már kellene.Meg ezt,meg azt kellene.Ki hogyan érzi szerintem,nem életkorfüggő.Viszont ebben az esetben,én simán rákérdeznék,mert felesleges időt rápazarolni,ha mondjuk össze se akar költözni.
2012. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam, hogy nem reagálom túl ezt a dolgot, beszélek vele.

Utolsónak: Pontosan így gondolom, hogy ha nem haladunk előre, hiába szeretem, elválnak útjaink.

2012. ápr. 27. 20:51
 7/12 anonim ***** válasza:
majd ird meg mit reagált! :)
2012. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem azért elvárható, mert 32 éves vagy, hanem mert szeretnéd és mert nem tudod, hányadán állsz ezzel a férfival. Nincs ilyen, hogy milyen életkorban hogy illik viselkedni. 35 vagyok, de eszembe nem jutna pár hónap után összeköltözni valakivel, éppúgy, ahogy nem fekszem le első randin... Mindennek megvan a maga ideje. (ez annak szól, aki szerint ennyi idősen már kapkodni kell)
2012. ápr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A párom is ilyen nem igazán akart összeköltözni velem,terelte témát(mondjuk hitelt kell fölvennünk).S most pár napja mondtam neki hogy így semmi értelme hogy 6 éve együtt vagyunk és még csak össze sem költöztünk,hogy nem gondolja komolyan velem,mondtam neki ha törik ha szakad de én még nyár előtt elköltözöm a szülőktől,nem várhatok örökké az elköltözésig.És most belement,mert szerintem berezelt egy kicsit.Ő 27éves,én 25.Mondtam neki hogy mikor akar összeköltözni amikor gyereket szeretnénk,vagy mi?Na most már lakást nézek,és hitelt...Egyszer úgy is el kell kezdeni..A hitelt nem szerette volna de úgyse gyűlt volna soha össze a pénz.
2012. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DarkChii ***** válasza:
Csak annyit jegyeznék meg hogy egyetértek. 30-on felül miért kellene kapkodni? Mármint értem hogy miért... De szerintem ez nem helyénvaló. Akárhány éves is vagyok, kipróbált kapcsolatban akarok összeköltözni, összeházasodni, gyermeket vállalni, nem pedig pár hónap után csak azért, mert "sürget az idő".
2012. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!