Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne hozzá állnom...

Hogyan kéne hozzá állnom ehhez a helyzethez? Nagyon bánt a dolog.

Figyelt kérdés

Szóval a napokban kiderült számomra, hogy amikor édesanyám teherbe esett velem, apuval közös megegyezés alapján elakartak vetetni... Nagymamám, mint erősen vallásos ember, beszélte le őket. Anyám állítólag 3 napig zokogott, annyira nem akarta megtartani a babát. Engem.

Most akkor én egy teher vagyok, egy kolonc? :( Ha nincs a nagymama én nem élnék, elvették volna az életem, a saját szüleim. Nem tudom feldolgozni ezt a helyzetet, borzasztóan fáj.


2012. dec. 1. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem 10 éves vagy, akkor ez csak egy hülye hiszti. Szeretnek a szüleid? Megadtak mindent, ami tőlük telt?
2012. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszti. Természetes,hogy fáj ez az embernek. Ennyire érzéketlenek lettünk?
2012. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek, csak bánt és nincs kivel megbeszélnem. Azt nem tudom, hogy apu szeret e mert 5 éves korom óta nem láttam. Anyu meg felnevelt, persze és hálás is vagyok neki ezért, de eddigi éveim alatt egyszer sem mondta, hogy szeretlek és a ballagásomon ölelt meg először kiskorom óta.
2012. dec. 1. 20:48
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Ott van az a szó, hogy "ha". Ne érdekeljen, hogy mi lett volna, ha. Most van. A szüleid szeretnek, hiszen a gyerekük lettél. De ha nem vagy biztos benne, hogy szeretnek, akkor ülj le velük ez ügyben, és kérdezősködj.
2012. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem érzéketlenség. Olyan csak a meséskönyvben van, hogy minden gyerek előre megtervezve, remegve várva, rózsaszín felhők között készült. Az a fontos, hogyan bánnak a gyerekkel a szülők, szeretik-e, gondoskodnak-e róla. Ha nem, az fájhat. A többi hiszti.
2012. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Elhiheted, hogy akkor nem fogták fel komolyan, de most biztosan nagyon örülnek neked. Legalàbbis remélem.
2012. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember aki nincs felkészülve lelkileg egy babára, egy új születendő életre ami sok lemondással és még több felelősséggel jár elgondolkozik ezen, hogy ezt meg lehet akadályozni.

Van amikor az ember úgy érzi , hogy ezt nem tudja megcsinálni.

Engem senki nem akart elvetetni, mert anyámon kívül senki nem tudta hogy jövök, még csak orvoshoz se járt úgy hordott ki,hogy akár nyomorék is lehettem volna, viszont éreztem is egész életemben, hogy becsúszott gyerek voltam.


Ha a te szüleid szeretnek, megadtak mindent amire szükséged volt/van akkor ne hisztizz itt és generáld magadnak az önsajnálatot, csak hogy legyen min sopánkodni, hanem örülj neki, hogy másképp döntöttek, melletted állnak/álltak és tisztességesen felneveltek.

Már ha ez így volt.

2012. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem az érzéketlenségről szólt második Válaszoló!

Ez pontosan hiszti!

Mondvacsinált probléma, mert már nem tud mit kezdeni magával és min lovagolni.

Az ilyenek nagyon felháborítóak. Nem mindegy Drága Csillag, hogy a körülmények miatt nem akartak babát. Akkor, ott, még nem téged nem akartak.

Ez annyira nevetséges szöveg, amit levezettél, hogy hihetetlen.

És a legrosszabb, hogy te pontosan tudod, mennyire nincs igazad.

Szeretnek a szüleid, mindened megvan, hiszen most akkor nem ezen akadnál fenn.

Hagyd abba végre ezt a lehetetlen önsajnálatot!

2012. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szeretne, vagy nem akarna, nem nevelt volna fel. Lehet, hogy nem tudja kimutatni, Neki sem mutatták.
2012. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, ha valaki nem tervezetten esik teherbe lehet tényleg megfordul a fejében az abortusz, de mivel te itt vagy és nagymamának hála megszülettél semmi gond!!!


Egyébként, ha valóban nem akart volna otthagy a kórházban és örökbe ad vagy (kidob a kukába) stb...de ehelyett felnevelt és szeret!!!!

2012. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!