Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » EZO tvhez bárki bekerülhet...

EZO tvhez bárki bekerülhet jósolni. Semmivel sem kell rendelkeznie ehhez. Hm. érdekes. Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sajnos még nincs OKJ-s jós képzés, szóval papírokat nem tudnak kérni. Bár ha picit több eszük lenne indítanának ilyen tanfolyamokat, amiket ha valaki elvégez mehet hozzájuk jósolni. DUPLA HASZON ÓÓÓÓÓ JEEEE!!!!!!!!!!
2011. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A szélhámosság nem szakma! Nem kell tanulni, mert mit is kellene tanulni? A szálhámosságot? Az nem tantárgy nem tudomány ahhoz ostoba becsapható emberek kellenek csak!
2011. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én egyszer nagyon padlón voltam. Ebbe kapaszkodtam. Hadd ne mondjam el, mennyi lett a számlám.....

Persze semmi sem jött be. Átverés az egész.

2011. ápr. 26. 23:07
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval csak ezért írtam, hogy semmi "előéletük" nincs, hogy valahol már jól szerepeltek volna.
2011. ápr. 26. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok, azt a pénzt ha odaadtad volna az első szembejövőnek többre mész vele.
2011. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy a nagy részük furcsa módon burnyáknak tűnik. Nem nézek ilyen műsorokat, de egyik csatornán elkezdték mutogatni őket, és valahogy mindegyiken látszott, hogy fartúró. Szerintem valami ilyen homokos közösségből kerültek ki.
2011. ápr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Digo, ne gratulálj, tisztában vagyok vele, nem vagyok rá büszke.
2011. ápr. 27. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem indíthatnak OKJ-s tanfolyamokat, hiszen gondoljatok bele, az EZOs jósoknak, nemhogy érettségijük sincsen, de még írni és olvasni sem tudnak rendesen.
2011. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elvileg van OKJ, én láttam. Magán sulijuk van.

Már nem tudom a honlap címüket, Pesten van, pár 100ezer egy félév.

Egyik ismerősöm az akart lenni, vagy angol-töri tanár. (No comment :D) Ő mutatta.

2011. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Miért, azt hiszitek vannak igazi jósok is, meg távgyógyítók?
2011. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!