Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra semmi olyat nem...

Karácsonyra semmi olyat nem kaptam amit kértem, pedig irtam listát ahogy kérték. A páromnak mutattam két dolgot hát persze a 3. at kaptam meg. Tudom hogy ez gyerekes dolog, d nem ehhez szoktam hozzá. Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 08:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen az élet, ne reagáld túl.Hogy örülnék ha csak ilyen kis hülye problémáim lennének.Viselkedj úgy ahogy máskor.Ne haragudj senkire.NŐJ már fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
egyetértek az előttem szólóval!
2008. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Sztem ha mind3 ajándék nagyjából ugyanannyiba került és ugyanoylan könnyű volt beszerezni és Te határozottan megmondtad, hogy ennek örülnél, és ő bele is egyezett, akkor illetlenség volt a részéről.

Mindenesetre ezen ne vesszetek össze. Legközelebb ha ajándékozásra kerül a sor, akkor legfeljebb majd jobban letisztázod.

2008. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen hülyeségeken agyalni, most őszintén...

Én inkább örülnék annak, hogy egyáltalán kaptam ajándékot, nemhogy még utána nyavalyogjak. Ehhez szoktál hozzá: akkor eljött az idő, hogy leszokj róla. Egy lélekben felnőtt ember tud örülni a legjelentéktelenebb ajándéknak is, nemcsak annak, amit ő előre kért.

Én sem azt kaptam karácsonyra, ami igazán tetszett volna, de soha nem tudnék ilyenen nyavalyogni, mert amit kaptam, hasznos és praktikus dolog, nem is került sokba, így igazán átjött a "szívtől szívig" jelentése. Én az ajándékban elsősorban a gesztust látom, és nem a mögötte lévő pénzt vagy egyéb hasznot.

2008. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%

Nem ehhez szoktál hozzá?????

Akkor én csak örülhetek,ugyanis mi a párommal semmit nem tudtunk egymásnak venni,mégis nagyon boldogok voltunk karácsonykor.Annak örültünk,hogy a gyerekek legalább örülnek.Sajnálom azt aki olyan mint te.

2008. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén, mit kértél? Annyira egetrengető más dolgot kaptál? Nem lehet, hogy csak a pénztárcájuk volt szűkös a te listádhoz képest és azért kaptál mást?

Drága kérdező, én 1 nap nyugalmat kértem, ingyen lett volna, nem kaptam meg, na, erre varrj gombot.

2008. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%
Viselkedj normálisan, és ne légy hisztis pics@..
2008. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

szerintem is marhasag ezen kiakadni.

kicsit nézz magadba és értelmezd a következő kijelentést:

"keseregtem, mert nem volt cipőm, egészen addig mig nem találkoztam valakivel akinek nem volt lába..."

örvendj hogy van párod, egészséges vagy, hogy szeretheted...

üdv

2008. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
mi az, hogy nem ehhez szoktál hozzá???? Sajnos az élet nem olyan, hogy mindig az van amit Te akarsz!!! Ehhez kéne hozzászoknod! Mi sem tudtunk egymásnak semmit venni a férjemmel, még fánk sincs, mert nincs rá pénzünk. És sokkal többet ért, hogy velem volt és érzem, hogy szeret. Hogy ölelget, puszilgat és azt mondja soha nem tudna nélkülem élni. Nekem ez az igazi ajándék, nem is kéne semmilyen pénzzel megvehető dolog. És tényleg nőjj már végre fel.
2008. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%
Klassz kis számító ember lehetsz... erre tanítottak, és ehhez szoktál hozzá? Bocs, de nem sajnállak! Gondolkozz el magadon!!
2008. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!