Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy én nem...

Hogy lehet, hogy én nem hasonlítok senkire sem?

Figyelt kérdés

Két fiútestvérem van, õk hasonlítanak egymásra nagyon, de én ő rájuk nem, mint ahogyan apára és anyára sem. Ráadásul az egész rokonságban nincs olyan, akivel akárcsak egy kicsit is hasonló lenne az arcvonásunk.

15L


2012. dec. 1. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit akarsz hallani, hogy nem tőlük vagy? Ez nem valószínű. Egyszerűen csak mondjuk az üknagymamádra ütöttél, vagy akármi..
2012. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
nekem 3 gyermekem van.Az első tiszta apja,a második tiszta hugom.Nekem barna,a férjemnek zöld szeme van.mindegyikünk haja barna.Kislányom 2 éves kék szemű és enyhén vörös a haja.Hozzáteszem apám szeme kék,de senkinek nincs vörös haja.Mégis tudom,hogy a férjemé,mivel nem voltam mással,de amikor hetente megkérdezik az utcán ki az apja,hát köszönöm szépen.Nem kell,hogy hasonlíts valakire,attól még lehetnek a szüleid.Én már csak tudom
2012. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
:) Nekünk két gyerek van, az egyik tiszta apja, a másik pedig senkire sem hasonlít... Mi sötét hajúak vagyunk, a kisebbik gyermekünk szőke hajú, világos bőrű... állítólag egyik dédnagypapa volt szőke a családban, de ez csak állítólag, szóval valamelyik régebbi felmenő génjeit örökölhette.
2012. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem, az meg sem fordult a fejemben, hogy nem õk a valódi szüleim. -Isten mentsen ettõl.

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy tényleg lehet ilyen a genetika? Hogy generációkon át sehol egy világos bõrű, világos hajú, zöldeskék szemű, aztán meg mégis születik egy?

Meg már láttam a nagyim fiatalkori fényképét, és hihetetlen, hogy mennyire hasonlít rá anyum. Sõt, amikor megnéztem anya gyerekkori fényképét, rögtön mintha a nagyit látnám ott, olyan érzés volt.

Csak kicsit rossz, hogy az ismerettségi körömben mindenki egyértelmûen hasonlít valakire a családjából, én meg senkire... :S

2012. dec. 1. 23:16
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy az igaz, hogy a lányok olyanok lesznek felnõttként, mint az anyjuk, illetve a fiúk olyanok lesznek, mint az apjuk?
2012. dec. 1. 23:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha a két fiútestvér véletlenül nagytesó, akkor nézd meg jól a levélkihordót.
2012. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindennek a titka a recesszív génekben van. Középiskolai biológia tananyag. De százszor többet tudsz meg róla guglin.
2012. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Ja, és amúgy az igaz, hogy a lányok olyanok lesznek felnõttként, mint az anyjuk, illetve a fiúk olyanok lesznek, mint az apjuk?"


Kicsit gondolkozol, és rájössz a válaszra.

2012. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A kérdésedre, csak anyukád adhatna választ!!!!!


(Vagy egy apasági vizsgálat.)

2012. dec. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdést, miért egy fórumon írsz meg, miért nem kérdezed meg az anyukádtól?
2012. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!