Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem számíthatok soha senkire,...

Nem számíthatok soha senkire, nincs senkim pedig néha jó lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent megbántam már amit eddig tettem és most már próbálok emberként viselkedni de sokszor feladom. A családom szerint örökre vesztes maradok rájuk már régóta nem számíthatok egyszerűen nem akarnak elfogadni bármit teszek már nem bíznak bennem, a barátaim a hosszú évek alatt eltüntek de nem hibáztatom őket. Bocsánatot többször már nem kérek mert csak rontanék a helyzeten. Most jöttem rá hogy egy embernek mekkora szüksége van a családra vagy legalább egy barátra akire bármikor számíthat. Rosszul esik de magamnak kerestem hallgatnom kellett volna rájuk. Beletörődtem már hogy nem lesz feleségem mert egy ilyen emberre egy nőnek sincs szüksége akinek van esze de azért néha elgondolkozok azon hogy milyen lenne. Sokszor azt várom hogy mikor lesz már vége ennek az életnek mert ez katasztrófa. Akárhogy nézem sehogy se jó, kezdem azt hinni hogy a jó pillanatokat is csak képzeltem. Nem sajnáltatom magam, tényleg nem bírom már és nem tudom hogy mit tehetnék hogy visszakapjam azokat akiket szeretek.

34/F


2012. aug. 29. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mitől vagy rossz ember?

Miért nem szeret a családod,mit tettél?

2012. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tegyél fel magadnak kérdéseket.
2012. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez hosszú, most ne menjünk bele.
2012. aug. 29. 13:18
 4/14 anonim ***** válasza:
de akkor hogy segítsünk ha nem tudjuk mit tettél hogy nem szeretnek?
2012. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kétszer megcsináltam ugyanazt a baromságot. Egyszer belerángattak, egyszer magamtól.
2012. aug. 29. 13:27
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
de mit?embert öltél?
2012. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak arról beszélsz, hogy te nem számíthatsz senkire. És rád ki számíthat? Most vagy fiatal, életerős ember. És már feladnád? Nem sok tartás lehet benned. Nem vagy beteg, van kezed-lábad és csak sopánkodni tudsz? A viselkedéseden bármikor változtathatsz, a bocsánatkérésed, megbánásod valószínű hazugságnak tűnik a családod szemében. Hibáztál, elnézték, erre megtetted ugyanazt még egyszer. Miért hinnék el, hogy többet soha? Építs fel magadnak egy tiszta életet, és kezdd el ma! Ha majd látják, hogy van egy párod akivel tisztességes vagy, van otthonod amit megbecsülsz, lehet, hogy újra bízni fognak benned. A lehető legjobbat tették mikor eltaszítottak maguktól. Így van lehetőséged fejlődni, változni. Meg persze elzülleni is. Te döntesz. Ha mindig csak megbocsátottak volna, sosem keverednél ki az örvényből.
2012. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Jajj, ne faggassátok már.


Írj nekik levelet ha nem akarnak veled beszélni, attól talán megenyhülnek egy kicsit a szüleid. Mindenképpen bizonyíts, csinálj jó dolgokat, lássák rajtad, hogy vissza akarod őket kapni.

2012. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Mindenhol van fekete bárány.. a világban.

Nem tudom mennyi idős vagy az írásod alapján fiatal..

Hasonló cipőben jártam én is anno .

Mindenképpen az idő segíteni fog. Ahogy lassan bizonyítasz nekik ,látni fogják,hogy megváltoztál ( számukra )

Mindennek eljön az ideje..

Ne add fel.

Türelem..

2012. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Akkor próbáld meg ezt most ne feladni. Azt mondod hogy senki nem választani , akkor harcolj érte hogy igen- Próbálj meg elérni valami. Ha a úgysincs senki akire számíthatnál mit veszíthetsz? Tegyél valami jót, nagy dolgot. Lehet hogy az elveszett bizalmakat már nem szerezheted vissza, de elérhetsz akármit ha elég kitartó vagy és hiszel benne. Nincs munkád? Akkor találj ki valami vállalkozást, mindenki a nulláról kezdte. Csak tudnod kell mit szeretnél. Ne bocsánatot kérj , mert az csak beszéd, bizonyítsd tettekkel hogy igenis meg lehet bízni benned, megváltoztál, stb... Mindenki azt kapja vissza amit adott, őgy viselkednek vele ahogy ő viselkedett másokkal. Semmihez nincs késő , csak feladni nem szabad.
2012. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!