Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges hogy nem...

Hogy lehetséges hogy nem hasonlítok senkire a családból?

Figyelt kérdés

Nem hasonlítok a szüleimre, szőke vagyok, hófehér bőrű, anyám vörös, apám barna, mindketten barnább bőrűek, kreol vagy minek mondják. Nagyszüleim közt sincs szőke, se ilyen fehér bőrű mint én.

Lehetséges hogy én ilyen lettem mikor senki nem volt szőke, fehér bőrű a családban?? Nekem ez furcsa...


2009. jún. 4. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Vannak egész kisbabakori képeid? Nem lehet, hogy örökbefogadtak? Van testvéred?
2009. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Egy nővérem lett volna aki 1 naposan meghalt.

Képek vannak, de azokon egyedül vagyok, olyan amin a szüleimmel vagyok a legkorábbin úgy 4 éves lehettem. Én is arra gondolok mostanság hogy lehet hogy örökbe fogadtak. De azt eltitkolnák 17 évig? Mert hogy már annyi leszek lassan. Honnan tudhatnám meg?

2009. jún. 4. 23:01
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Oh ijesztgesd már szegényt.

Én is beképzeltem ezt kisebb koromban,de sztem ez vmilyen szinten természetees,hiszen nem egy emberből alkotnak minket,van benned mindnekiből csak nem veszed észre.Lehet h nagyira vagy nagynénire,bácsira hasonlítasz.Én is olyan kevert vagyok mint a az:D

Úgyhogy nyugi,ha meg örörkbe fogadtak volna azt megmondták volna úgyhogy ne parázz.Amúgy meg ha ennyire félsz miért nem krdzeel rá...

2009. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezz rá, ha aggaszt.
2009. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A távolabbi rokonok között sincs aki hasonlítana rád? Mert van, aki pl. nagynénitől, nagybácsitól örököl vonásokat. Azért nem olyan gyakori, hogy egy hófehér bőrű, szőke gyereke születik 2 kreol bőrű embernek. Milyen színű a szemed? Ha kék és a két szülődé barna vagy fekete, nagyon nem valószínű, hogy a gyerekük lennél. Bár ez nem ad biztos eredményt, de esetleg a vércsoportjaitokat összehasonlíthatnád és ha szerencséd van, kiderül az igazság. Csak ehhez tudnod kell mindegyikőtök vércsoportját meg hogy milyen vércsoportból milyen lehet.
2009. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

De anyukad voros haju, feher boru, vagy festetett voros? Mert azt irod voros. De olyan voros tipus? Mert ha igen, hat akkor anyukadra utsz a feher boroddel, nem?

Es igen, ha orokbe fogadtak akkor eltitkoltak.

Az azert nekem furcsa, hogy 4 eves korodtol van csak kep rolad. Kerdezd meg hogy hol vannak a kisebb kori kepeid?

Es az unokatestvereid milyen tipusuak? Senki sem szoke feher boru?

Viszont az is elgondolkodtato hogy a tesodat 1 naposan elvesztette anyukad. Tehat lehet hogy nem szulhetett mar tobbet utana, vagy nem tudom.

Meg az a variacio all fenn, hogy esetleg a postas is becsongetett es anyukad volt csak otthon?:))))

2009. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Miért IJESZTGETEM???

Mi ijesztő van abban, ha esetleg tényleg örökbe fogadták ?? Max. annyi, hogy még nem mondták el neki a szülei.

2009. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont arra értettem,h nem mondták el neki.De am nem kell rögtön arra gondolni h örökbefogadták.

Amúgy nem szégyen az ki mondott ilyet.Én is szeretnék majd egy gyereket örökbe fogadni.

Amúgy mamám falun lakik és ismert egy családot ahol nem mondták el a lánynak mondván ők nevelték az ő gyerekük.Egy ismerős családtól fogadták örörkbe(de ez nagyon nagyon régen volt) és a lány beleszeretett a tesójába.Tudták és el kellett mondani.Nah ez milyen...:S

2009. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Igenis lehet két barna szemű embernek kék szemű gyereke. A férjemnek világoskék (mikor haragos akkor zöld) szeme van, apja,anyja, nagyanyái, nagyapái dédszülei barna szeműek, kivéve az anyai dédnagyapát, neki volt ugyanilyen a szeme szine. Ha nyugtalan vagy emiatt, kérdezz rá, ne hallgass senki okoskodására ezen a fórumon, csak belemásznak a lelkivilágodba, közben meg anyukádnál a válasz. Bátorság!
2009. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát ezen a fórumon már csak így "okoskodunk", ja...

Abban igaza van az egyik válaszolónak, hogy el kell mondani egész kisgyerekkorban, ha nem vérszerinti a gyerek.

De tényleg kérdezz rá, lehet, hogy csak nem volt még alkalmuk elmondani, de az is lehet, hogy teljesen alaptalan a gyanúd, de mindenképpen tisztázd a helyzetet!!

2009. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!