Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ők nincsenek jóba vele...

Ha ők nincsenek jóba vele nekem se kéne?

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi a lényeg, hogy a szüleim anyum legjobb barátnőjével összevesztek kb fél éve azóta nem beszélnek.

Tudom az okát, de egyik félnek sem adok igazat, de vehetjük úgyis, hogy mindkettőnek igazat adok, mert mindkét oldal álláspontját meg lehet érteni. Na most én kb pár hónapja találkoztam anyum barátnőjével a buszon és köszöntem is neki meg beszéltünk pár szót. ELmondtam persze itthon erre mindenki halálosan fel volt háborodva hogy beszélni mertem vele.

A következő dolog az volt, hogy felköszöntöttek anyum volt bnője meg gyerekei fbon, persze ezt is elmondtam itthon de ennek sem örültek.

Én ezt nem értem...Attól még,h szüleim rosszban vannak valakivel, nekem is rosszban kéne lennem? Ez nagyon ellenkezik az én elveimmel.

Persze néhány dologban igazuk van szüleimnek, de pl. anyum (volt)barátnőjének a gyerekével miért ne köszönthetnénk fel egymást.

Én látom rosszul a dolgokat? Egyébként már én is felnőtt vagyok, tehát valamilyen szinten átlátom a konfliktusok okát!


2012. dec. 2. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi történt.
2012. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy mi történt, neked ahhoz semmi közöd. És teljesen igazad van, hogy nem segítesz nekik haragudni. Anyukádnak meg lehetne több esze, hogy még akkor is, ha ők már nincsenek jóban, te miért is ne lehetnél.

Ha meg van még ilyen szitu, ne mondd el anyádnak, és kész.

2012. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A legviccesebb, hogy ezért nem köszöntenek fel itthon...és nem szólnak hozzám.
2012. dec. 2. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
szarjanak sünt.. sajnállak, ostoba családod van, te meg vagy a fény az éjszakában :( nem lehet egyszerű.
2012. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem kell segíteni haragudni, ha én haragszom, haragudj te is. Ostobaság! Csak az érik el a szüleid, hogy tuitkolózni fogsz előttük!
2012. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eléggé túlreagálják a dolgot, de amúgy nem értem miért mondtad el nekik..
2012. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, én megmondtam szüleimnek hogy nem szólok bele, VELEM nem csináltak semmi rosszat a barátaik akikkel össze vannak veszve, szóval én attól még jóban leszek velük. Ha nem tetszik az az ő bajuk.
2012. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!