Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti beszelnetek ezek utan az...

Ti beszelnetek ezek utan az apukatokkal? Szerintetek szeret o engem?

Figyelt kérdés

Szoval anyuek elvaltak 12 eve.

En csak 7vegen mek apuhoz par orara.Egyebkent o engem sosem keres 7koznap sosem ir nekem egy sms-t sem,hogy hogy vagyok,pedig tudja,hogy nehez nekem itthon.De mindegy,a lenyeg,hogy nekem anyukam nem volt itthon 3 honapig es nekem a mamamek nem adtak penzt,es neha amikor apukamnak irtam,hogy adjon nem valaszolt az smseimre,vagy azt mondta,hogy neki sincs,pedig vett uj autot stb..Nekem a sulizas miatt jar segely,es fura volt,hogy nem kaptammeg.Minden evben pontossan meg kapom,mar a baratnoim is meg kaptak,es hat amikor anyu haza ert felhivta apumat,hogy tud e valamit a penzrol ,mivel o intezte utoljara,mert anyum kulfoldon dolgozott,es kiderult,hogy apukam a 90 euromat lenyulta es elkoltotte a masik csaladjaval,mert utanna neztunk.Tudtam apumrol,hogy nem szent ember,de ez mar elgondolkodtatt,hogy mennyek e meg hozza vagy ne


2012. dec. 2. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után nem mennék.Szégyellje magát mélységesen az ilyen ember!!A Saját gyerekéneknem hogy enni adna ,hanem lenyulja a pénzét...fujj.szemközt köpném minimum
2012. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben kicsit "megszépíteném" az új kocsiját! :D Tolvaj szemét!
2012. dec. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit kusza.... Ha anyuddal élsz, apad nem férhet hozza a te szamlad hoz es nincs joga semmit intézni.
2012. dec. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezek után többet szóba nem állnék vele.De nyugi,nem vagy egyedül,az én faterom egyszer a 60 ezer forintos ösztöndíjamat nyúlta le,pedig ő velünk élt.
2012. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyetértek az utolsó előtti válaszadóval. Én sem értem hogy apud hogy fér hozzá a pénzetekhez de amúgy én nem mennék hozzá
2012. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!