Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen kapcsolatban vagytok...

Ti milyen kapcsolatban vagytok apukátokkal?

Figyelt kérdés
Szoktátok egymásnak mondani, hogy szeretlek, vagy megszoktátok ölelni egymást, mikről tudtok beszélgetni, jól kijöttök velük???
2012. ápr. 12. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszban vagyok vele és ő engem hibáztat,amiért tönkrement a kapcsolatunk.Mindenesetre alig várom,hogy elköltözzek itthonról és ne lássam soha többé.Ilyen gonosz embert azt hiszem,még a legrosszabb ellenségemnek sem kívánok a nyakára:(
2012. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát vegyes. Volt. 5 éve meghalt.


Éreztem hogy szeret engem, rendesen gondoskodott rólam, de mikor olyanja volt akkor sok mindennek elhordott engem. Szóval mikor jóban voltunk akkor minden oké volt, de mikor összevesztünk akkor ott "robbant a bomba". De összességében jó volt szerintem, szerettem őt, ő is gyakran becézgetett engem. Volt hogy megölelgettük egymást. Sokszor hiányzik.


22/L

2012. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

úgy ahogy, ha épp nincs berúgva akkor lehet vele beszélgetni, ha már van benne pia akkor mindenki hülye csak ő az okos

Elég gyakran iszik, így évek óta normálisan komoly dolgokról nem tudtam vele beszélni

2012. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok miről beszélgetni vele, már írtam is ki erről kérdést, hogy miről beszélgessek apámmal.

Teljesen más világ vagyunk, más a felfogásunk, életszemléletünk, nem tudok mit kezdeni vele. Nincs sok kedvem meglátogatni sem. De ilyenkor meg lelkiismeret-furdalásom van, mert csak az apám.

Megpusziljuk egymás arcát, de nem ölelgetjük egymást.

2012. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 1 éves voltam, amikor lelépett. semmilyen kapcsolatot nem tartunk fenn vele.
2012. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Apám elég hülye. Iszik és ilyeneket mondogat hogy "cserbenhagytam" mert most nincs állásom...
2012. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen,szoktuk,bár mindig én mondom ki,és utána mondja,hogy ő is :D de általában az ölelést meg ő kezdeményezi (nem pedofil!!!!). Bármiről lehet vele/velük beszélni,sőt a fiú témát mindig ő hozza fel,bár anyuval jobban megtudom ezt beszélni. Néha szoktunk veszekedni persze,de utána ki is békülünk,max. 1-2 nap :D
2012. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi apukámmal puszival köszönünk (21 éves lány vagyok, két éve költöztem el otthonról), ölelkezni nem szoktunk. Ha már nagyon rég találkoztunk, és hiányoztam neki, akkor max. megsimogatja a vállamat, vagy összekócolja a hajamat. :)

Elég hallgatag ember, nehéz vele vitatkozni meg beszélgetni, de valamiért mi egész jól megértjük egymást. Anyu szokta is mondani, hogy addig meg sem szólalt, amíg én haza nem látogattam, olyankor meg nem lehet lelőni. :)

A családból ő viseli leginkább szívén a tanulmányaimat, úgyhogy pl. a suliról meg a terveimről szoktunk beszélgetni, de mindig érdeklődik, hogy mi volt a melóban, meg mi újság a szakmai gyakorlati helyemen. Ezen kívül ugratni szoktuk egymást, meg Forma1-ről beszélgetni. :) Szóval igen, jól kijövünk, velem jön ki legjobban a családból.

2012. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Mostanában kézfogás az megy, beszélgetni meg helyzetfüggő, vele alapvetően nehéz beszélgetni mert ma A-t mond holnap Q-t.
2012. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!