Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélnétek errol a dologrol...

Beszélnétek errol a dologrol a sogornotoknek, elmondanatok neki, hogy megbantva érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Szoval a helyzet a kovetkezo: van az anyos-apos ( piszkalodasban, zsortolodésben vilagbajnokok lehetnének), sogorom, a felesége meg a két gyerekuk, a kisebbiknek ( most 3 éves) én vagyok a keresztanyja.Apos-anyos meg a sogoromék egymas mellett élnek, mi toluk ( hal'Istennek) 300 km-re . Anyosnak van egy olyan szokasa, hogy a - mellesleg elég népes- csaladtagok szuletésnapja elott felhiv, kikérdezni, kinek milyen ajandékot veszek, hogyan kuldom el oket.. Marcius kozepén volt a keresztlanyom szuletésnapja, de a férjemmel mar korabban elhataroztuk, hogy marcius végén elmegyunk hozzajuk, igy akkor odaadjuk neki az ajandékom, nem kuldom el postan. MSN-en beszéltem a mult honap elején sogornommel, ott kozoltem vele, hogy nem felejtettem el a szulinapot, de kissé " megkésve" adom majd at az ajandékot. Nos,el is mentunk anyosékhoz egy hétvégére,vacsorara a sogorom is hivatalos volt a csaladjaval. Anyos, a szokasos " beszologatos" koreit letudva az olébe veszi a keresztlanyom, és azt mondja ( csak mi voltunk harman, senki nem hallotta): " Ugye, kedveském, felhivott Ben ( a keresztapa) amikor szulinapod volt, ugye? Ki is az a Ben? Igen, o a keresztapad!Masvalaki - kozben engem néz- nem vette a faradtsagot bezzeg!Mondd mar meg, ki is neked a keresztanyad? " A kislany : " Nekem nincs keresztanyam!" En ezen egy kissé ledobbentem, kulonosen, hogy anyosom ironikus, lenézo tekintettel ramnéz, és azt mondja nekem: " Latod? Azt mondja hogy nincs keresztanyja"! Nomarmost... Ugy gondolom, hogy egy 3 éves kislany nem mond magatol ilyeneket, odaadtam neki az ajandékokat, jatszottunk, miegymas.. Sajnalom, tul messze vagyok ahhoz, hogy rendszeresen keresni tudjam a keresztlanyom.. Azon gondolkodom, miért mondhatta ezt a pici lany, a sogoromék " hergelik ellenem", vagy az anyos kavar be mar megint? Szeretnék errol beszélni a sogornommel ( anyost o is utalja, ha nem jobban mint én) , és elmondani neki hogy nagyon rosszul esett a kislany megjegyzése, hogy neki nincs keresztanyja.. Csupan mert egy héttel késobb kapta meg az ajandékat.. Szerintetek? Elmondjam mi bant, vagy hagyjam annyiban, hogy megmaradjon a csaladi béke?
2011. ápr. 3. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele!
2011. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha megbeszélitek, főleg, ha ilyen aranyos a drága a anyós.
2011. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!