Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szerintem megcsal....

A férjem szerintem megcsal. Szerinted is?

Figyelt kérdés

Szombaton mondta, hogy elmegy a barátaival sörözni. Aztán én otthon üldögéltem és neteztem és gyszer csak a Facebook-on láttam egy bejegyzést amiben a férjem meglett jelölve. Egy 19 éve lány check-in-elt egy kb. 60 kilométerre lévő étteremből. Pár perc után eltűnt a bejegyzés. Gondolom a csaj rájött, hogy ez rossz ötlet volt. Aztán megpróbáltam felhívni a férjem, de kivolt kapcsolva. Ez nem olyan meglepő sokszor kiszokta magát kapcsolni mert a munkájából kifolyólag sokan hívogatják még hétvégén este is. Aztán próbáltam hívni a legjobb barátját, de ő is kivolt kapcsolva.

Aztán tegnap kérdeztem tőle, hogy merre járt előző éjszaka és azt mondta, hogy csak ittak meg dumáltak a barátaival.


Szerintem meg a barátnőm szerint is biztosan megcsal azzal a lánnyal. Szerintetek is?


2012. dec. 3. 07:17
1 2 3 4 5 6
 1/58 Mara Acoma ***** válasza:
77%
Ezer egy oka lehet annak, amit a csaj csinált, nem kell rögtön leírni a barátod. Miért nem a sráccal beszéled ezt meg? Kérdezz rá, hogy mi volt ez és kész. Felesleges kombinálni, amíg nem hallgatod meg a másik fél véleményét a dologról.
2012. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
74%
Ez mekkora bizonyíték! Ha nem bízol a férjedben, akkor az már régen rossz! Miért kell állandóan megcsalásra gondolni?
2012. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
85%
Ne mások mondják meg hogy megcsal!!!!Mindenképp beszélj vele esetleg még a barátjával de mindenképp a férjeddel!!
2012. dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
68%
Most komolyan, ez bizonyíték?
2012. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Mert mi másért menne egy fiatal csinos lánnyal egy étterembe szombat este?
2012. dec. 3. 07:33
 6/58 anonim ***** válasza:
53%
Ja, mert csak ok ketten voltak ott? Klassz hely lehet. Az ugye ki van zárva, hogy többen mentek iszogatni es a társaságban ez a lány is ott volt.... Ilyen tarstol mentsen meg az ég....
2012. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
A check-in-ben csak ketten voltak. Akkor nem is gyanakodnék ha többen is meglettek volna benne jelölve. De csak ők ketten voltak.
2012. dec. 3. 07:41
 8/58 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mondd meg neki, hogy mit láttál a Facebook-on és hogy akár ezek után őszintén is megmondhatná hol volt, mert nagyon úgy tűnik, hogy nem a barátaival. Nem biztos, hogy megcsalt, de sajnos ebben a helyzetben ezt is eltudom képzelni.
2012. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
38%
igen, megcsal. válj el, légy boldog mással, amíg ő is be nem lesz jelölve a fészbukon.. anyámborogass.
2012. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
45%
Az se gond, hogy nem mindenkit láthatsz, aki be van jelölve, csak az ismerőseinek es azt, aki megjelölte...... Ne zavarjon.... Valj el, az a legbiztosabb.
2012. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!