Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem jelenti azt, hogy megcsal, ugye? Eleve nem is olyan, jó a kapcs. , és mindent megadok neki. szerintem, legalabbis, meg ezt ő is mondta már.

Figyelt kérdés
az történt, hogy a multkor azt mondta a barátom, h neki senkivel se olyan jó, mint velem. és akkor igy ránéztem, h ez most mit jelent. mert h kikkel fekszik még össze, vagy mi van.. és kijavitotta magát, h nem " senkivel ", hanem " semmivel ", és úgy jött ki végül, h rájött, h inkább megvárja mig velem talalkozik ( távkapcsolatban vagyunk, igaz, h csak 100 km, de minden hétvégén hazajövök, meg ő is ellátogat az egyetemi városba, ahol tanulok ), és h nem veri ki.. és h megpróbálja, h milyen igy.. de az agyam azon kattogott, h mi van, ha elszólta magát, de az az igazság, h érzem, h szeret, tudom róla, h nem tud kialakitani egyéjszakás kalandot ( bármilyen hihetetlen is, nem az a fajta, neki érzelmek kellenek ), de mégis bennem van.. igazabol rettegek a megcsalástól, és ugy gondolom, h egy kapcsolat csak emiatt mehet tönkre, holott a legtöbbje nem is emiatt ér véget, hanem lehet ezernyi más oka is.. szóval, az a kérdésem, h akkor ez csak nyelvbotlás volt, ugye? mert nem mozog olyan közegben, a haverjainak is mindnek komoly barátnőjük van, már 2-3-4-5 éve, meg több is..
2011. nov. 13. 16:23
1 2
 1/20 DiMalto ***** válasza:
100%
gondolom megerősítést vársz,hogy nem csal meg......ugyhogy én ehhez nem is szólnák hozzá,nem akarlak elszomorítani....
2011. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
most ezt miért mondod? nem olyan a gyerek.. tudom.. meg nem is lenne rá oka.. te miből gondolod, h megcsal?
2011. nov. 13. 16:27
 3/20 DiMalto ***** válasza:
100%
én egy szóval nem mondtam h megcsal nem ismerem,nem tudhatom,de mivel megfogalmazódott benned a kérdést,valószínűleg nem ok nélkül!!!!! én csak erre reagáltam....a nőknél ez valahogy a megérzések ilyen esetekben bejönnek.
2011. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%

Jaj, kedves kérdező, kis butus vagy még, látszik. :)

Az első válaszadó csak kétséget próbál benned ébreszteni, hogy elhidd azt, amitől rettegsz. Ne légy naiv.

Amúgy soraidat olvasva nincs min aggódnód, szerintem még kicsit túl is reagálod a dolgokat, továbbképzeled azt, amit nem kellene.

A férfiak egyszerűek, ami a szívükön, az a szájukon is.

Ez egy vallomás volt, hogy mennyire szeret.

Neked pedig nem kombinálnod kellene, elemezgetni, hogy mit hogy és miért mondott, egyszerűen csak örülj és ugorj a nyakába,szeressétek egymást. :)

24/N

2011. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
jaa, en minden pasinal ettől félek, szal.. végülis lehetségesek elszólások.. nem? ha megcsalna, sztem vigyázna minden szavára, mondatára.. meg nem mutatkozna velem nyiltan, fogalmam sincs.. az összejövés is nehezen ment, mert biztos akart lenni a dolgában, tetszettem neki, de h biztos legyen magában, meg abban, h nem fog megbantani, kellett neki az az idő.. meg érzem ahogy átölel, h szeret.. ha megcsalna, már nem szeretne, nem?
2011. nov. 13. 16:39
 6/20 A kérdező kommentje:
hehe, köszi :) remélem, h semmi gond.. tényleg nagyon rendes, rettentőes figyelmes és kedves, és a tenyerén hordoz.. ő is eléggé érzékeny, csak ugy mint én, tuti h nem tudna megcsalni.. egyszeruen van benne annyi.. én legalabbis ugy latom, meg már nem tini, szal.. :)
2011. nov. 13. 16:40
 7/20 DiMalto ***** válasza:
a férfi nem épp így működik...attol ha megcsal még ugyan ugy szerethet! vannak férfiak akik (persze tévesen)attol hiszik magukat férfinak h néha bizonyitják maguknak egy-egy kalandal.....egyszer egy öreg nénitől hallottam amint a lányának mondta:ne tőrődj azzal h megcsal vagy nem,addig amig esténként hozzád megy haza :))))))
2011. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen, ez egy nagyon-nagyon régi felfogás.. ha megtudnám, kidobnám.. a közöttünk levő megbeszélés is igy szol. ő nem ettől érzi magát férfinek, elhiheted :) tudom jól h h vélekedik a megcsalasrol..
2011. nov. 13. 16:56
 9/20 DiMalto ***** válasza:
legyen igazad,de ha ennyire biztos vagy a dolgodban,akkor miért írsz ki ilyen kérdést? elégé ellentmondásos nem? csak magadat próbálod győzködni vagy tévedek?
2011. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem, csak nem értem h miért kell még jobban elbizonytalanitani.. meg jönni a himsoviniszta mondatokkal.. ok, akkor h deritsem ki? nem akarok a mobiljaban turkalni, vagy hasonlo..
2011. nov. 13. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!