Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek így az anyja elé?...

Hogy menjek így az anyja elé? Mi lesz? :D

Figyelt kérdés

Nyáron összejöttem egy csajjal és én már bemutattam a szüleimnek. Már szeretne ő is csak az a gàz, hogy én ismerem az anyját. A régi sulimba minden félévkor buktam, rengeteg szaktanárit kaptam tőle, egyszer megfenyegettem később meg kirugatott. Nagyon utáltuk egymást. És ő a szerelmem anyja. Elmondtam a lánynak, hogy mi van erre kinevetett. Jó ötlet oda menni? Hogy viselkedjek vagy mit csináljak?

18/F


2012. dec. 3. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az jó kérdés, de mindenképp írd meg nekünk, hogy fogadott :D
2012. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Először a lány mesélje el neki otthon, hogy kivel jár. Aztán az anyja reakciójából úgyis kiderül,h érdemes-e odamenned:)
2012. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Majd megírom. Pedig normális kapcsolatot akartam az anyóssal.. :D
2012. dec. 3. 15:19
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé és add elő a dolgot! Ha régebben kemény voltál, most se szard össze magad!
2012. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Fiam, megbuktál. Büntetésül szobafogság a lányommal egy szobába.:))
2012. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyen ez a sors... :D A barátnődnek nem kellett volna kinevetnie, neked meg nem kellett volna megfenyegetni a tanárodat. Mondhatnál neki valami olyasmit esetleg, hogy mi már ismerjük egymást, de remélem tiszta lappal indulhatok. Vagy valami hasonlót. Esetleg egy virág az anyósjelöltnek se lenne rossz húzás... :)
2012. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tudom de nem akartam évvégén is bukni mert a pótvizsgán nem engedett volna át. nem is buktatott meg. Hát ez nehéz lesz az biztos.
2012. dec. 3. 16:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=Fx0BBnc904Q csak nehogy így járj a virággal ! :D
2012. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
fúúúú.. ne :DDD
2012. dec. 3. 16:14
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Mikor mész a lesz-anyóshoz?
2012. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!