Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem érti meg hogy...

A férjem nem érti meg hogy mennyire megaláz az anyja viselkedése, nem áll ki a közös döntésünk mellett. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

2 gyerekünk van, a kicsi 3 éves óvodás a nagy 7 éves iskolás. Úgy döntöttünk a férjemmel hogy a kicsi 4 éves koráig itthon maradok. Amióta ezt anyósom megtudta az egész rokonságban azt terjeszti hogy én ingyenélő vagyok és csak a pénze miatt vagyok a férjemmel. A gyerekek előtt és között dolgoztam, most töltöm a gyes utáni szabadságomat, lenne hová visszamennem. A férjem viszont továbbra is azt szeretné ha itthon maradnék, de nem hajlandó beszélni az anyjával.


Ti mit tennétek?


2012. nov. 18. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan, mintha a férjed valamiért félne anyukától, és ezért nem vállalná fel a döntését nyíltan.
2012. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Az anyósod irigy, a férjed meg,ha azt akarja, hogy maradj otthon,akkor álljon is ki melletted.
2012. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Ne foglalkozzál az anyósoddal. Majd ha szemtől szembe mondja, akkor ki fog állni melletted.
2012. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a férjed rábólintott, hogy otthon maradj de igazán nem gondolja jó döntésnek mert ha szerinte is jó döntés akkor elmerné mondani.
2012. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondja a szemünkbe is, akkor sem véd meg a férjem.

Ő vetette fel az ötletet, mert januártól előléptetik és sokat kell dolgoznia, nem fogja tudni kivenni a részét a gyerekek reggeli és délutáni ide-oda viteléből, bébiszittert kéne fizetni. A hétvégét meg velünk akarja tölteni nem a házimunkával, de azt sem várja el hogy mindent én csináljak 8-10 óra munka mellett. De úgy látom, nem lesz más megoldás :-(

2012. nov. 19. 08:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, kompromisszumként menj vissza részmunkaidőbe. Akkor lesz időd a háztartásra is, és mégsem leszel az anyós szemében ingyenélő.
2012. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy nem csak ez a probléma, akkor viszont talál más indokot a furkálásra. Maradj otthon, ha mindketten így látjátok jónak a férjeddel. Anyósnak, meg senki másnak semmi köze hozzá.
2012. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjednek viszont ki kell állnia melletted.
2012. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!