Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » H csábítsam el a párom?

H csábítsam el a párom?

Figyelt kérdés

amikor összejöttünk elég szenvedélyes volt. Nem feküdtem le rögtön vele. De egyre kevésbé igényli. Pedig csak pár hónap telt el. Tudja, h nekem fontosak az ölelések, a csókok, és látom, h egyre jobban figyel rá, h megadja nekem, odajön, megpuszil, megölel, nagyon gyakran. De a szexre nincs akkora igénye, én napjában kétszer is tudnám csinálni, vele heti 2 van meg kb. Leginkább azt látom, h teljesen el van az agya havazva, ha itt vagyok nála akkor is sokszor mindketten tanulunk órákig, közben tartunk fél óra szünetet, de neki akkor nem esne ínyére a dolog. Este mikor megyünk aludni, addigra meg kábák vagyunk már, addig fenn voltunk tanulás/meló miatt. H csábítsam el? Látom h rengeteg dolga van és szeretném ezt megérteni, h ő nem az a típus aki félre tudja tenni a gondokat fél órára..de mégis?

22N


2012. dec. 3. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Minden férfit el lehet csábitani valamilyen módon, ezt neked kell kitapogatni. Sok sikert :-)
2012. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő heti 2-re van kalibrálva és egyébként is stresszes időszakon megy át. Lehet,hogy a csábítási hadjárat nem úgy végződne, mint gondolod. Én inkább leülnék vele beszélni, hogy az ölelkezés mellett a szeretkezést is igénylem.


UI: A szünet meg arra való a tanulás közben, hogy kipihenje magát és feltöltődjön energiával; nem arra, hogy egy gyors de kemény menet után kifáradva összeessen és a vizsgaidőszakában értékes órákat pocsékoljon el.

2012. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szexi fehérnemű és oszloptánc vagy mi a fa.sz.
2012. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Oszloptánc. :D
2012. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!