Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt volt a párotokkal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt volt a párotokkal az eddigi legnagyobb veszekedésetek?

Figyelt kérdés
Vágtatok csúnya szavakat is egymáshoz? Sikerült utána rendbe hozni a kapcsolatot vagy szétmentetek?
2011. okt. 27. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Reklám:
2011. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gyorsnak gyors volt, de nem hasznos:P
2011. okt. 27. 09:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Akikkel veszekedtem azokkal már rég nem vagyok együtt...

tapasztalatom alapján mindig kétesélyes a dolog...Vagy megkeresed és leülsz vele elbeszélgetni normális hangnemben és minden rendbe jön,vagy soha nem lesz már régi a kapcsolat....Ilyenkor lényeges hogy a hibás ismerje be tettét és bánja is azt meg...Egy jól működő kapcsolat csak kompromisszumok alapján működhet...meg tudni kell megbocsátani ...

2011. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Arra emlékszem, hogy volt nagy veszekedésünk, de már nem tudom mi miatt. (régen volt) Vágtunk egymás fejéhez keresetlen szavakat, volt csapkodás is, meg részemről hiszti. Aztán csend 1 éjszakán át.

Másnap beszéltünk róla, aztán úgy döntöttünk hogy figyelünk egymásra mégjobban, hogy több ilyen ne forduljon elő.

Az biztos, hogy kibékültünk, mert együtt vagyunk azóts is, de most már a problémákat még az elején megbeszéljük.

2011. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az anyja miatt. Rendbe hoztuk a dolgokat mivel civilizalt emberkent megbeszeltuk.
2011. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 napietus ***** válasza:
0%
velem nem lehet veszekedni :D akik próbálták, azokhoz nem mentem hozzá, hanem otthagytam őket, kötözködjenek mással :)
2011. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Velem nem lehet összeveszni.
2011. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is az anyja miatt, de szerencsére mi is rendbe tudtuk tenni a dolgokat
2011. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi miatt. Mi nem szoktunk veszekedni, felnőtt emberek módjára megbeszéljük a dolgokat. Nem vagyunk konfliktuskeresők. (majdnem 3 éve vagyunk együtt, gyakorlatilag kezdetektől együtt is élünk)
2011. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az egyik haverja kudott nekem egy sms- t hogy nagyon tetszem, imàd pròbàljuk meg. Èn abban a pillanatba megmutattam neki. azt kaptam hogy tuti én is jeleztem felé valamicskét. 2hétig nem beszéltünk. majd belàtta hogy nem tehettem semmiről.
2011. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!