Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan hogy...

Miért gondolják sokan hogy akinek gyereke van az minden másban sikertelen?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt hogy ha valaki szül akkor biztos azért teszi mert nincs más öröme az életben, semmi másban nem sikeres ezért csak ez maradt neki.


Miért gondoljátok így?


2012. dec. 4. 18:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem gondolják ezt olyan sokan így...

Egy oldalon olvasgatva nincs értelme ilyen általánosító kérdést kiírni.

Te is vitát akarsz, mert unatkozol?

2012. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Én se találkoztam még ezzel. A kettő között nem nagyon van összefüggés.
2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
44%
ha valaki szül 4-5 gyereket és semmit nem csinált ezen kívül az életében, csak otthon takarított..az nekem nem sikeres ember. szülni minden nő tud, jobb esetben.
2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom a kérdést: aki így gondolja, megindokolná?
2012. dec. 4. 18:47
 5/38 anonim ***** válasza:
72%
Én sem tapasztaltam még ezt a kijelentés sem itt sem az életben.
2012. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
25%
Nekem csak olyan ismerőseim szültek, akik igénytelenek voltak, leálltak az elsővel, nem dolgoztak, nem élelmesek, stb.stb. Ezért.
2012. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom ezt azok terjesztik akik a karierrt választották a gyerek helyett és már jócskán 30 felett vannak. Ezzel vígasztalják/hitegetik magukat.
2012. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%

utolsó



aki meg gyereket vállal és szidja a karrieristákat, az azért teszi,mert ő nem volt képes tanulni és már 30 felett van?:D

2012. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Én sem hallottam még ilyet, az ismeretségi körömben tényleg olyanok vannak inkább, akik 1-2 gyerek mellett dolgoznak, szórakoznak és aktívan részt vesznek a közösség életében.

De az is tény, hogy ismerek olyat, nem is egyet, aki 4-5 gyereket szült és semmi másra nem volt igénye az életben, amikor már nagyok lettek a gyerekek (a legkisebb is felső tagozatos általános iskolás), akkor sem akart semmit kezdeni magával, arra hivatkozva, hogy ő ANYA!

2012. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%

Én még ezt a kijelentést sehol,senkitől sem hallottam,se munkahelyen,se máshol,most te vagy az első!


Ne általánosíts!

Itt olvasod?

hát nem a béna,rosszindulatú,troll gyakori kérdezők szavára kéne adni,akik unalomból beszólogatnak,meg rosszindulatból direkt megbántják az embert(én sem általánosítok,már amelyik ilyen szánalmas).

2012. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!